De Antichrist, vloek... De Antichrist, vloek over het christendom Paperback, geen naam voorin, in goede staat. Friedrich Nietzsche; Pe Hawinkels (vertaling); € 6,90 In winkelwagen
Een golfje op de... Een golfje op de stroom: uitspraken en aforismen uit boeken en brieven Paperback, met zijflappen, net exemplaar. Rug ietsjes verkleur, geen naam voorin. Hermann Hesse; M. Coutinho (vertaling); € 5,00 In winkelwagen
Een zachte dood Een zachte dood Pocket rug ietsjes verkleurd, geen naam voorin, net exemplaar. Autobiografisch relaas van het sterfbed van de moeder van de schrijfster. Simone de Beauvoir; Greetje van den Bergh (vertaling); € 5,00 In winkelwagen
Het Menselijk Tekort Het Menselijk Tekort Hardcover met beschadigde stofomslag. Naampje voorin, verder nog goed. André Malraux; Eddy du Perron (vertaling); € 7,50 In winkelwagen
Het Kapittel of De... Het Kapittel of De Priester van Stargorod Net exemplaar. Pocket, nog in zeer goede staat. Geen naam voorin, nog een rechte rug zonder leesvouwen. Nicolaj S. Ljeskov; S. van Praag (vertaling); € 10,00 In winkelwagen
Teken van leven Teken van leven Paperback met zijflappen, in goede staat, vertaling C.J. Pouw en Wilfred Smit, met noten Jevgenij Zamjatin; € 2,99 In winkelwagen
FORD 1969 CAR Service... FORD 1969 CAR Service Specifications Geniet boekje, klein plekje kaft, maar verder in goede staat nog. Ford; € 15,00 In winkelwagen
Betriebsanleitung für... Betriebsanleitung für den Personenkraftwagen TRABANT (ausgäbe 1963) Een originele handleiding voor de trabant. Het boekje is in gebruikte staat. Duitstalig. VEB Sachsenring Automobilwerke; € 15,00 In winkelwagen
SPLIT, een sexboekje... SPLIT, een sexboekje voor en door lesbische vrouwen Zeldzaam, magazine, geniet boekje met een aantal erotische verhalen, geillustreerd met in totaal 4 (zw-w) foto`s. Split is een persoonlijk initiatief, schaars. Dit is het eerste nummer. Het tweede nummer zou uitkomen in het najaar van 1989. Ik ben echter nooit een tweede nummer ergens tegengekomen, dus ik weet niet of dat ook daadwerkelijk gebeurd is destijds. Maria de Cock; Mieke Zaal (redactie); € 29,00 In winkelwagen
Album Modelstudier nr. 77 Album Modelstudier nr. 77 Het betreft hier een vintage tijdschrift, speciaal voor kunstenaars en illustratoren, met erotische fotografie, bedoeld om beter het vrouwelijk lichaam te leren tekenen. Het bevat een collectie naaktfotografie en modelstudies in zwart-wit, de cover is in kleur. Dit exemplaar is in goede conditie. O.M. Hansen (red.); € 20,00 In winkelwagen
Kennis Voertuig en... Kennis Voertuig en Onderhoud A4 formaat map met informatie en illustraties over het onderhouden van pantservoertuigen, ondermeer brandblussysteem, luchtfilters, eindaandrijving, ontstekingsinstallatie, versnellingsbak, oliesmeersysteem, sneewschraper, en plaatjes van de tekens met de arm en hand. PIROC; € 20,00 In winkelwagen
Newsweek (Apollo... Newsweek (Apollo Tragedy) February 6, 1967 This original Newsweek magazine is a historic edition that urgently covered the tragic Apollo 1 fire that killed astronauts Gus Grissom, Ed White, and Roger Chaffee. Collectible. It is in very good condition. Kermit Lansner (managing editor); € 10,00 In winkelwagen
RADIOWERELD No 41... RADIOWERELD No 41 (vijfde jaargang, 11 oktober 1928) Antiek tijdschrift in zeer goede staat. J.J. Lichtenveldt (redactie); € 20,00 In winkelwagen
RADIOWERELD No 40... RADIOWERELD No 40 (vijfde jaargang, 4 oktober 1928) Antiek tijdschrift in zeer goede staat. J.J. Lichtenveldt (redactie); € 20,00 In winkelwagen
Bromfiets juli/aug.... Bromfiets juli/aug. 2011 Nr. 4 (het oude bromfietsblad ter wereld) Magazine over brommers, in nieuwstaat. Over restauratie, de RAI tweewieler van 1968, Encarwi, de geniale gasfabriek, ROMI, het merk dat nooit geboren werd, HDR (special, Everest, Santamarina, volbloed Italiaanse met een Hollands paspoort. redactie; € 5,00 In winkelwagen
Brief van een... Brief van een islamitische vrouw Pocket in goede staat. Rana Kabbani; Nicky de Swaan (vertaling); € 2,99 In winkelwagen
Donald Duck... Donald Duck (Pocketbook 8, Engelse Editie) Stories from Duckburg Pocket, Engelstalig, leuk voor kinderen om de Engelse taal op een speelse manier beter te leren lezen. Bevat 8 verhalen en achterin het boekje zit een deel waarin per verhaal de belangrijkste woorden worden vertaald naar het Nederlands. Disney; € 7,50 In winkelwagen
Donald Duck (Pocket... Donald Duck (Pocket 181) De Verschrikkelijke Hollander Pocket in uitstekende staat. Disney; € 4,00 In winkelwagen
Donald Duck... Donald Duck (Duitstalige pocket) 30 Jahre Lustiges Taschenbuch (LTB230) Pocket, taal Duits, in uitstekende staat. German Edition, Comic Book. Leuk voor kinderen om de Duitste taal op een speelse manier beter te oefenen. Disney; € 9,50 In winkelwagen
Souvenirs Souvenirs Franstalig (erotisch) fotoboek, oblong formaat hardcover met stofomslag. Mooi exemplaar, nog nagenoeg als nieuw. David Hamilton; € 45,00 In winkelwagen
Des Corps Naturels,... Des Corps Naturels, sonnets de Serge Gainsbourg Franstalig. A4 formaat hardcover, gebonden met stofomslag. Hardcover, with dustjacket, text in French. Rare (erotic) photo book, zeldzaam (erotisch) fotoboek (met vrij jonge vrouwen), dit exemplaar is in zeer goede staat, in very good condition. No name inside, just a few small spots on the inside of the jacket, not mentionable from the outside. Jacques Bourboulon ; € 290,00 In winkelwagen
De Zieleroerselen van... De Zieleroerselen van Sonetteke (Deel 1) Groot formaat hardcover strip in goede staat, ietsjes verkleurde kaft. Geen naam voorin. Claire Bretecher; € 7,50 In winkelwagen
De Prehistorische Wereld De Prehistorische Wereld Mooi exemplaar. Forse hardcover uitgave met mooie geillustreerde stofomslag. Geen naam voorin, nog nagenoeg als nieuw. Een boek vol informatie en prachtige illustraties, 100 in kleur en 250 in zwart-wit. Richard Moody; Jan Honders (vertaling); € 7,50 In winkelwagen
Kaapse raasdonders,... Kaapse raasdonders, het Annie M. G. Schmidt kookboek Hardcover, op de binnenkant van de kaft aan de voorkant staat een handgeschreven boodschap aan de vorige eigenaar, verder is het een mooi exemplaar in zeer goede staat. Kinderkookboek. De samenstelsters haalden allerlei lekkere gerechten uit de boeken van Annie M.G. Schmidt en geven daarvan de recepten, zodat je die ook eens zelf kunt maken. Met zwart-witte en gekleurde tekeningen. Vanaf ca. 10 jaar. Louise Bos; Roos Voorsluis; Annie M. G. Schmidt; € 5,00 In winkelwagen
Tom Tippelaar Tom Tippelaar Mooi exemplaar, groot formaat hardcover uitgave. Geen naam voorin, in zeer goede staat. Met prachtige kleuren illustraties. Tom Tippelaar krijgt de opdracht het eiland Neus uit een vervelende situatie te redden. Op zijn tocht daarheen beleeft hij allerlei sprookjesachtige avonturen. Prentvertelling met grote, kleurrijke schilderingen. Vanaf ca. 10 jaar. Jan Marinus Verburg; Annie M.G. Schmidt; € 19,50 In winkelwagen
Insects of Surinam.... Insects of Surinam. Die Insekten Surinams. Les Insectes De Surinam. Metamorphosis Insectorum Surinamensium 1705 Groot formaat Engelstalige geïllustreerde hardcover, half linnen, mooi exemplaar in zeer goede staat. Geen naam voorin, geen aantekeningen, very good. The masterwork of an entomological pioneer At a time when few women were educated or literate – and rarely travelled – German-born naturalist and artist Maria Sibylla Merian (1647–1717) made history with her studies of insects in Surinam. Trained as a copperplate engraver and watercolorist, she documented the metamorphosis of butterflies, laying the foundation for modern entomology. What Merian observed when breeding native species of butterfly triggered her curiosity, and spurred her to further investigation; the development from ovum, via larva and chrysalis, to adult butterfly was not fully understood in the 17th century. And not every pupa developed into a butterfly, which puzzled Merian for a long time.On seeing a collection of butterflies from Dutch Guiana, modern Surinam, she decided to study tropical flora and fauna, to discover whether the moths and butterflies she saw in collections shared the same life cycle as those she had bred: the egg and caterpillar stage. In 1699 she sailed for South America with daughter Dorothea, the first time any woman had ventured on a journey of exploration on this scale. Having evaluated and categorized her specimens, in 1705 she published her major work Metamorphosis Insectorum Surinamensium, in Dutch and Latin. She made 60 copperplate engravings to illustrate the stages of insect development, arranged around the cultivated and wild plants she had encountered on her travels. With its detailed text and imagery, the Metamorphosis is the first work on the natural history of Surinam. For 17th century Europeans it was an insight into an unknown world. TASCHEN’s reprint of a hand-colored first edition copy includes the complete plates with a commentary by Katharina Schmidt-Loske. Merian accomplished a pioneering achievement of the modern age. This publication pays homage to her work and offers readers an opportunity to appreciate her sumptuous engravings. Maria Sibylla Merian; Katharina Schmidt-Loske; € 85,00 In winkelwagen
Het Tibetaanse boek... Het Tibetaanse boek van leven en sterven Mooi exemplaar. Forse hardcover editie, rug ietsjes verkleurd, geen naam voorin, verder nog nagenoeg als nieuw. Komt samen met een relevant krantenartikel uit 1995, de periode dat de 1e Nederlandse vertaling uitkwam met hulp van het vertaal-collectief van Rigpa Nederland. Dit is een mooi exemplaar van de eerste 2500 exemplaren die de eerste druk betrof. Met een voorwoord van Z.H. de Dalai Lama. Tibetaans boeddhistische visie op de omgang met dood en sterven. Sogyal Rinpoche; Patrick Gaffney (bewerkt door); Andrew Harvey (bewerkt door); € 15,00 In winkelwagen
Handboek van... Handboek van geneeskrachtige kruiden Mooi exemplaar, forse hardcover uitgave in zeer goede staat. Geen naam voorin, geen aantekeningen, papier ietjes verkleurd door de tijd, maar verder nog nagenoeg als nieuw. Leuk om cadeau te doen. Geillustreerd in zw/w en in kleur met diverse fotografische bladen (500 kleurenfoto`s). Al het wetenswaardige over 400 inheemse en buitenlandse medicinale planten. Het herkennen, verzamelen, toebereiden en doelmatig gebruiken. De nieuwste gegevens over de stoffen die de planten bevatten, over de genezende werking en de bijwerkingen. Beproefde oude en nieuwe recepten voor baden, kruidenthee, kompressen en inhalaties. Gebruik en dosering in de homeopathie. 500 kleurenfoto’s en tekeningen van de planten. M. Pahlow; Ben Beekman (vertaling); € 11,50 In winkelwagen
Panorama Krayenhoff -... Panorama Krayenhoff - Linieperspectief - Nationaal Project Hollandse Waterlinie Groot formaat hardcover, mooi exemplaar, zo goed als nieuw. Het programma om de Hollandse Waterlinie aan te pakken. Mooie kaarten, visiestukken. Prachtige uitgave. Dr. C.P. Veerman; Mr. E.M. d`Hondt (voorwoord); € 4,00 In winkelwagen
Nils Holgerssons... Nils Holgerssons Wonderbare Reis Goed exemplaar, forse hardcover met stofomslag. Ex libris reliefstempeltje op het schutblad. Aan de binnenkant van de omslag zijn een paar kleine vlekjes aanwezig, die van buitenaf niet zichtbaar zijn, waardoor het eigenlijk nog zeer goed oogt. Klassieker. Integrale vertaling. Nils, een jongen van een jaar of 14, die met zijn ouders op een boerderijtje woont, waar ze een paar koeien en ganzen houden. Nils houdt vooral van eten en slapen. Daarnaast haalt hij graag kattenkwaad uit en is hij gemeen tegen de dieren. Op een dag verandert Nils in een kabouter en ontdekt hij dat hij alle dieren kan verstaan. Op de rug van een tamme gans maakt hij met een vlucht wilde ganzen een avontuurlijke reis door Zweden. Onderweg redt hij een gans uit de bek van een vos, herenigt een eekhoorn met haar jongen en voorkomt dat zijn gans gekortwiekt wordt. Hij beleeft avonturen met een ooievaar, grijze en zwarte ratten, kraanvogels en nog veel meer. Ook wordt het prachtige verhaal van een hond en een eland verteld. Dit tijdloze boek gaat over vriendschap tussen dieren onderling en tussen mens en dier. Selma Lagerlöf; Selma Lagerlof; Elina van der Heijden (vertaling); € 29,50 In winkelwagen
Verhalen Verhalen Forse hardcover, linnengebonden met stofomslag. Het buikbandje mist, maar is voor een deel uitgeknipt en aan de binnenkant van de cover geplakt. Daarnaast staat op het schutblad een tekstje met pen geschreven door of aan de vorige eigenaar en is er een ex libris reliefstempeltje op het schutblad gezet. Op het schutblad is nog een artikeltje geplakt over Aai Prins die de vertaalprijs van het letterfonds krijgt. Verder is het een mooi exemplaar dat van buiten nog als nieuw oogt. Het is verder schoon en fris en gedrukt op mooi papier. Andrej Platonov schrijft met een meesterlijke mengeling van satire, symboliek en ironie. De verhalen van Platonov kenmerken zich stuk voor stuk door zijn uit laconieke humor en berusting samengestelde toon. Met gevoel voor absurdisme geeft hij de strubbelingen van de realiteit in de Sovjet-Unie weer en weet zo, met zeer concrete, grijpbare gegevens en situaties, grotere thema’s aan de orde te stellen. Het platonoviaanse proza is ten diepste doordrongen van de gedachte dat de mens streeft naar geluk, dat niet per definitie voortkomt uit vooruitgang en techniek, zoals de communistische leer voorschrijft. Maar dat weerhield Platonov er niet van het idealisme en de voorvechters van de revolutie in al hun schakeringen te laten zien. Zijn verhalen werpen de vraag op wie macht uitoefent over wie en op welke grond, en wat meer waard is: intellect of praktisch inzicht? Platonov was impliciet kritisch tegenover het Sovjetregime in zijn verhalen, novellen en romans waardoor die in zijn eigen land maar nauwelijks te lezen waren. Pas ver na de dood van Stalin kreeg zijn werk de internationale bekendheid dat het verdient. Andrej Platonov; Aai Prins (vertaling); € 29,50 In winkelwagen
EDDA. De liederen uit... EDDA. De liederen uit de Codex Regius en verwante manuscripten Mooi exemplaar, hardcover, in zwart linnen gebonden met mooie (nog dieprode) stofomslag, die ook op de rug nog niet is verkleurd. Voorin het boek zit een ex libris reliefstempeltje op het schutblad. Het boek verkeerd in zeer goede staat. Achterin het boek zit een index. Vertaald uit het Oudijslands en van aantekeningen voorzien door Marcel Otten. Ingeleid door Kees Samplonius. Een compleet en goed leesbare vertaling van misschien wel het belangrijkste werk uit de oud Noordse literatuur. Marcel Otten is er goed in geslaagd om het werk te ontsluiten voor het Nederlands taalgebied. Marcel Otten (vertaling); € 36,50 In winkelwagen