De wereld van Willem... De wereld van Willem de Merode Goed exemplaar, iets dikkere paperback met zijflappen, een nog rechte (wel iets verkleurde) rug, geen naam voorin, in goede staat. Inclusief een foto-katern. Hans Werkman; € 5,00 In winkelwagen
Van Gogh begraven in... Van Gogh begraven in het koren Goed exemlaar, dikke paperback met zijflappen, een nog rechte (wel iets verkleurde) rug, geen naam voorin, in goede staat. Biografie van de Nederlandse schilder (1853-1890) vanuit de these dat hij schilderde uit schuldbesef over een doodgeboren broertje. Viviane Forrester; Klinkenberg (vertaling); € 5,00 In winkelwagen
Mozart in zijn... Mozart in zijn brieven, een bloemlezing Mooi exemplaar, paperback met zijflappen, geen naam voorin, in goede staat. Brieven van de Oostenrijkse componist (1756-1791). Wolfgang Amadeus Mozart; Lucas Bunge (samengesteld door); € 4,00 In winkelwagen
De Gave: roman De Gave: roman Forse hardcover, met stofomslag, ex libris voorin geplakt, op de achterkant van de kaft (wordt nagenoeg bedekt door het omslag). Geen naam voorin verder, in goede nette staat. De eerste fase van het schrijverschap van een jonge, voor de revolutie gevluchte Russische dichter in Berlijn. Vladimir Nabokov; Anneke Brassinga (vertaling); € 7,50 In winkelwagen
Het Oog: roman Het Oog: roman Goed exemplaar, hardcover met (op de rug ietsjes verkleurde) stofomslag. Geen naam voorin, omslag is verder nog in zeer goede staat. De identiteit van een jongeman na een klaarblijkelijke zelfmoord is verre van eenduidig. Vladimir Nabokov; Johan Hos (vertaling); € 4,00 In winkelwagen
Het werkelijke leven... Het werkelijke leven van Sebastian Knight: roman Goed exemplaar, hardcover met (verkleurde) stofomslag en een ex libris voorin geplakt, op de achterkant van de kaft (wordt nagenoeg bedekt door het omslag). Geen naam voorin. Na de dood van zijn broer, een schrijver, probeert een jonge man diens biografie te schrijven maar stuit daarbij op allerlei dubbelzinnige gegevens. Vladimir Nabokov; Sjaak Commandeur (vertaling); € 4,00 In winkelwagen
Uitnodiging voor een... Uitnodiging voor een Onthoofding: roman Goed exemplaar, hardcover met (op de rug ietsjes verkleurde) stofomslag en een ex libris voorin geplakt, op de achterkant van de kaft (wordt nagenoeg bedekt door het omslag). Geen naam voorin, omslag is verder nog in goede staat. Een jongeman die veroordeeld is op een wonderlijke beschuldiging, wacht, lastig gevallen door bizarre escapades van cipier en beul, de dag van zijn executie af. Vladimir Nabokov; Anneke Brassinga (vertaling); € 5,00 In winkelwagen
Heer, Vrouw, Boer: roman Heer, Vrouw, Boer: roman Goed exemplaar, iets dikkere hardcover met (op de rug stevig verkleurde) stofomslag, geen naam voorin, tweedehands in goede staat. Boek en binnenwerk is nog uitstekend, maar de omslag is echt stevig verkleurd door de zon (zie foto). Een vrouw beraamt met haar neef en minnaar een moord op haar nietsvermoedende echtgenoot. Vladimir Nabokov; Rien Verhoef (vertaling); € 5,00 In winkelwagen
Pnin: roman Pnin: roman Mooi exemplaar, hardcover met stofomslag, geen naam voorin, omslag nog heel mooi, nagenoeg als nieuw nog. Een middelbare Russische emigrant probeert in een Amerikaans universiteitsstadje zijn plaats in de zon te vinden. Vladimir Nabokov; Else Hoog (vertaling); € 7,50 In winkelwagen
Het Scheermes Het Scheermes Goed exemplaar, dunne hardcover met (op de rug iets verkleurde) stofomslag, Ex libris voorin geplakt op de achterkant van de kaft (wordt nagenoeg helemaal bedekt door de omslag). Verder netjes, geen naam voorin geschreven. Vladimir Nabokov; Anneke Brassinga (vertaling); Karel van het Reve (essay); € 4,00 In winkelwagen
Wanhoop: roman Wanhoop: roman Mooi exemplaar, hardcover met stofomslag, geen naam voorin, zo goed als nieuw nog. Een chocoladefabrikant in Berlijn in de jaren '30 probeert van identiteit te wisselen met een landloper. Vladimir Nabokov; Anneke Brassinga (vertaling); € 7,50 In winkelwagen
Gioacchino Rossini Gioacchino Rossini Mooi exemplaar, paperback met zijflappen, geen naam voorin, rechte rug, nog nagenoeg als nieuw. Biografie. Monografie over leven, werkwijze en werk van de Italiaanse componist (1792-1868). Dit boek is de beste introductie die men zich kan wensen tot het leven en werk van een componist die meer dan Wagner de komende jaren de gespeelde componist zal zijn. Het is aan de ene kant een perfecte en complete biografie en aan de andere kant een rehabilitatie van een muzikaal oevre. Frédéric Vitoux; Geerten Meijsing (vertaling); € 7,50 In winkelwagen
Schubert (biografie) Schubert (biografie) Goed exemplaar, dikke paperback, geen naam voorin, rug ietsjes verkleurd, in goede staat. Biografie van de Oostenrijkse componist Franz Peter Schubert (1797-1828) Hans Jürgen Fröhlich; Hans J. Frohlich; Hans Hom (vertaling); € 7,50 In winkelwagen
De man die Maigret... De man die Maigret niet was, de biografie van Georges Simenon Dikke paperback met zijflappen, mooi ex. 1 miniem leesvouwtje in de rug, verder uitstekend. Geen naam voorin. Patrick Marnham; Tinke Davids (vertaling); € 5,00 In winkelwagen
De Buikspreker van God De Buikspreker van God Goed exemplaar, paperback, rug ietjes verkleurd, geen naam voorin, verder in zeer goede staat. Levensbeschrijving van de componist Wilhelm Richard Wagner (1813-1883). Op 13 februari 1983 was het honderd jaar geleden dat Richard Wagner stierf. 'De buikspreker van God' noemde Nietschze deze zeer omstreden figuur in de cultuurgeschiedenis. Een eeuw na zijn dood is hij nog steeds onderwerp van bijzonder felle polemieken. Martin van Amerongen; € 5,00 In winkelwagen
Tsjaikovski, biografie Tsjaikovski, biografie Mooi ex. paperback met zijflappen, eerste druk, nog nagenoeg als nieuw. Nina Berberova; Frans de Haan (vertaling); € 10,00 In winkelwagen
Hélène Swarth, haar... Hélène Swarth, haar huwelijk met Frits Lapidoth, 1894-1910 Mooi ex. paperback, rug en bladzijden ietsjes verkleurd, verder nagenoeg als nieuw. Eerste druk Biografisch essay over de Nederlandse dichteres (1859-1941). Jeroen Brouwers ; € 11,50 In winkelwagen
Annie... Annie Romein-Verschoor: 1895-1978 (Leven en Werk - Noten en Commentaar) Complete set van 2 delen, paperback, eerste druk, in uitstekende staat, beide delen nog nagenoeg als nieuw. Angenies Brandenburg; € 9,90 In winkelwagen
Stadsplanten: Veldgids... Stadsplanten: Veldgids voor de stad Mooi exemplaar, softcover, met zijflappen, nog in uitstekende staat, met 18 wandelingen. Dit is een praktische gids waarin allerlei bijzondere, maar ook alledaagse stadsplanten eenvoudig zijn op te zoeken aan de hand van kleur, soort en standplaats. In totaal passeren 700 soorten de revue en de gids is rijkelijk geïllustreerd met prachtige foto’s. In de inleiding ‘stadsflora onder de loep’ wordt duidelijk waarom de steden een zo eigen plantenleven kennen. Onder meer door het warme stadsklimaat is dit zo kenmerkend dat er mag worden gesproken van het Urbaan plantendistrict. Een bijzonder onderdeel in de gids is het deel ‘steden nader bekeken’. Dit gedeelte neemt je mee naar bijzondere plekken in steden verspreid over het hele land! Er zijn in deze veldgids achttien stadswandelingen opgenomen. De steden die speciaal worden belicht zijn: Amsterdam, Breda, Den Bosch, Den Haag, Deventer, Eindhoven, Enschede, Groningen, Haarlem, Hengelo, Leeuwarden, Maastricht, Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Tilburg en Zwolle. Ton Denters; € 35,00 In winkelwagen
Rusland in Oorlog Deel... Rusland in Oorlog Deel 2: met zichzelf en de wereld Paperback, als nieuw. In 'Rusland in oorlog deel 1 (september 2013 – juli 2014)' hebben we laten zien hoe president Vladimir Poetin binnen een jaar de gijzelaar werd van zijn eigen propagandamachine. De ambities van de president erkenning te zoeken voor de status van Rusland als wereldmacht heeft al vele duizenden doden geëist in wat hij noemt Novorossija, het nieuwe Rusland, en wat de wereld ziet als twee oostelijke provincies van de soevereine staat Oekraïne. De Russische burger leeft verder in een op hol geslagen staatsmachine die dagelijks een lawine van haat uitspuwt tegen het Westen. De Koude Oorlog Poetin-stijl heeft gevaarlijke warme trekjes gekregen kunnen we in dit deel 2 laten zien. Ondertussen wordt onderzocht wie het toestel van MH17 op 17 juli 2014 met 298 passagiers onder wie 196 Nederlanders met een Bukraket heeft neergehaald. Sterke vermoedens wijzen in de richting van de door Rusland gesteunde separatisten. Peter d`Hamecourt ; € 2,99 In winkelwagen
Winners! How Today's... Winners! How Today's Successful Companies Innovate by Design Engelstalig. Dikke hardcover, in uitstekende staat. John Thackara; € 3,90 In winkelwagen
De kracht van Six Sigma De kracht van Six Sigma Hardcover, als nieuw. Beschrijving in verhaalvorm van een managementstrategie voor kwaliteitsverbetering. S. Chowdhury ; € 3,90 In winkelwagen
Why plus how is wow! Why plus how is wow! Hardcover, als nieuw. Jonas Ridderstrale; Mark Wilcox ; € 3,99 In winkelwagen
Woensdagkind Woensdagkind Mooi exemplaar, paperback, nagenoeg als nieuw. Papier hooguit ietsjes verkleurd door de tijd. Inspecteur Banks onderzoekt de verdwijning van een 7-jarig meisje dat door twee pseudomaatschappelijk werkers bij haar moeder is weggehaald. Peter Robinson; € 2,99 In winkelwagen
Ja en nee Realiseren... Ja en nee Realiseren wat de moeite waard is met de WilDoe methode Softcover, als nieuw. Een vernieuwende visie op cocreatie, een keuzesysteem dat toepasbaar is op iedere situatie en in elke professionele omgeving. De werkelijkheid beweegt altijd: van verleden naar toekomst, van idee naar realiteit. Ook professioneel worden we voortdurend geconfronteerd met keuzes die de toekomst beïnvloeden. Succes hangt af van hoe je krachten bundelt met JA en NEE. JA leidt naar wat je wel wilt, naar mogelijkheden en enthousiasme. NEE sluit risico's uit of spaart middelen voor wat je belangrijk vindt. Ja en Nee nodigt je uit om actief aan de slag te gaan met jezelf, je organisatie en de wereld. Je merkt onmiddellijk resultaat op basis van de keuzes die je maakt. Met 39 oefeningen en 9 gereedschappen om teams en projecten vooruit te helpen. Jim van den Beuken; € 3,99 In winkelwagen
De Power Patiënt, jij... De Power Patiënt, jij en je arts - samen beter Hardcover, als nieuw. Pleidooi voor een volwassen en gelijkwaardige relatie tussen arts en patiënt. Wil Konings ; € 2,99 In winkelwagen
Spuitluiers,... Spuitluiers, slaapgebrek en onvoorwaardelijke liefde Mooi ex. peperback in zeer goede staat. Columns over de lasten maar ook lusten van het vaderschap en de verzorging en opvoeding van een jong dochtertje. Marcel Langedijk ; € 3,99 In winkelwagen
Spoiler, over... Spoiler, over televisieseries en wereldliteratuur Paperback, als nieuw. Wie had twintig jaar geleden gedacht dat tv-series zo belangrijk zouden worden? De acteurs zijn opeens sterren van Hollywoodniveau. Tv-studio's en streamingdiensten vechten om de beste regisseurs. Spoilers zijn een zaak van staatsbelang. Veel series zijn van hoge kwaliteit. Het zijn artistieke werken met diepgang. De twijfel die 'Westworld' zaait over de grenzen tussen realiteit en fictie, gaat helemaal terug op de avonturen van Don Quichot. 'Breaking Bad' maakt Goethes 'Faust' weer actueel. 'Game of thrones' borduurt voort op theorieën over macht die Leo Tolstoj in 'Oorlog en vrede' ontwikkelde. 'Spoiler' verbindt Amerikaanse series met klassieke literatuur. Zo nam 'In Treatment' het stokje over van Italo Svevo's literaire mijlpaal 'Bekentenissen van Zeno', varieert 'The West Wing' op Tomas More's 'Utopia' en herkennen we in Chandler Bing ('Friends') een moderne Hamlet. Daarnaast bekijken we hoe de Amerikaanse tv reageerde op 9/11 en wat Nabokov ons kan leren over spoilers (die in dit boek overigens tot een minimum beperkt blijven). Bij wijze van special features bevat 'Spoiler' ten slotte een hoofdstuk over de oermoeder van alle goede series ('Twin Peaks' dus) en een over de precieze verhouding tussen literatuur en tv fictie. Mark Cloostermans ; € 2,99 In winkelwagen
Beyond the Crisis. The... Beyond the Crisis. The Future of Capitalism Engelstalige paperback, mooi ex. in nette staat The Current Deep Economic Crisis Marks a Great Transition. The Chinese phrase for crisis consists of two words danger and opportunity. In Beyond the Crisis: The Future of Capitalism, renowned futurologist, Adjiedj Bakas, leads you through, and then out of, the New Great Depression of the 21st century. The current economic crisis marks the end of an era, and the start of a new one. It is the 5th major crisis in 200 years' time. All of them occurred at the transition from one era to the next. The 1930s may have been a time of deep economic crisis and mass unemployment, yet in those days the Kennedys made their fortunes, art deco was born and the radio, car, and telephone grew to be so much in demand that great new industries emerged out of the ashes of the crisis. During the major economic crisis of the 1980s the personal computer, mobile phone and Internet were born and developed into major new industries. During the current crisis we finally say goodbye to the 20th century and transit into the new, post-material economy with new economic pillars and the mixture with digital collaboration powered by "cloud computing," the next generation Internet. We say hello to a new era, with China as the new global powerhouse instead of the U.S., with globalization turning into slowbalization, with less wealth and more focus on the Economy of Happiness. "Bakas looks behind today¿s headlines and uses knowledge and wisdom from different fields: economics, technology, philosophy and spirituality, in order to grasp what is really going on in our world, and the real changes in our global economy. I truly recommend this book because it may change your future and that of your children." --Professor Jianmao Wang, Economist at the China Europe International Business School Adjiedj Bakas ; € 3,85 In winkelwagen
Het meisje dat verdween Het meisje dat verdween Paperback, als nieuw. Een joods echtpaar duikt in 1943 onder zonder hun 3-jarige dochtertje, in de hoop dat zij gespaard zal blijven. Els Florijn ; € 3,99 In winkelwagen
Licht in de tunnel Licht in de tunnel Paperback, in goede staat. Marc de Hond vertelt openhartig over de periode nadat hij te horen had gekregen dat hij kanker had. Vol optimisme en humor weet hij zelfs licht te brengen in de donkerste momenten. 'We wachten niet tot het licht aan het einde aan de tunnel, maar we hangen zelf de lampjes op.' Toen Marc de Hond eind 2018 hoorde dat hij ziek was, besefte hij dat er een grote kans was dat hij zijn kinderen niet groot zou zien worden. Hij besloot een dagboek te gaan bijhouden. Het werd een periode van veel slecht nieuws en donkere momenten. Maar hij en zijn gezin traden ook de moeilijke momenten met optimisme en humor tegemoet. De lampjes in de tunnel waren het bijzondere huwelijksaanzoek in Carré tijdens de eerste chemo, het afscheidsfeest voor zijn blaas die verwijderd moest worden, de pretparkbezoeken met de kinderen op goede dagen en het huwelijksfeest toen Marc en zijn vrouw Remona al wisten dat hij niet meer beter zou worden, maar dat geheim hielden voor hun gasten. Licht in de tunnel is een bijzonder boek met een unieke en inspirerende kijk op leven en dood. Naar Marcs wens verschijnt het na zijn dood. Hij overleed op 3 juni 2020. Marc de Hond; € 3,99 In winkelwagen
Blok voor blok, een... Blok voor blok, een gids in blockchain voor iedereen Paperback in zeer goede staat. Geen naam voorin, net exemplaar, nog nagenoeg als nieuw. Achtergrond en verklaring van de technologie achter blockchains. Met dit inzicht kan verder nagedacht worden over mogelijke toepassingen, anders dan de financiële transacties. Stephen P. Williams ; € 3,99 In winkelwagen