Compendium Techniek... Compendium Techniek Massage. Handleiding ten behoeve van de opleiding tot fysiotherapeut Paperback in goede staat, randen kaft verkleurd, hoekjes slordig (zie foto) naam op schutblad. Keve, J.M.; Meer, F.J. van der; Vis, A.J.J.; € 10,00 In winkelwagen
Atlas of management... Atlas of management thinking. Ill. In good condition. Bono, Edward de.; € 3,92 In winkelwagen
Reengineering... Reengineering Managment. The Mandate for New Leadership. Original cloth. In very good condition. Champy, James.; € 5,52 In winkelwagen
Prana Nr 73,... Prana Nr 73, Oktober/November 2001 en Nr 128, Juni/Juni 2002 [set van 2 nrs.] 2 paperbacks, alle in goede gebruikte staat. Dongen, Drs. H. van (redactie).; € 4,00 In winkelwagen
De schepping Gods De schepping Gods gebonden met omslag, 211 pp. in goede staat Hulbosch, dr. A.; € 4,00 In winkelwagen
Naar een kritische... Naar een kritische orthopedagogiek Paperback, 116 p. Met naam op titelblad, in goede staat. A.T.G. van Gennep ; € 4,00 In winkelwagen
Cognitive Processes in... Cognitive Processes in Spelling. , rug omslag is wat verkleurd, en vertoont sporen van gebruik, naampje op schutblad, verder in goede staat. Dik gebonden boek. Text in English. Frith, Uta (ed.); € 52,00 In winkelwagen
Psychologisch Droomboek Psychologisch Droomboek boek vertoont sporen van gebruik verder in goede antiquarische staat. Naam op schutblad. Chandu, Jack F.; € 5,50 In winkelwagen
Alleen de optimisten... Alleen de optimisten zullen overleven! Paperback. Naam op schutblad, verder in prima staat. Bosmans, Phil; € 2,50 In winkelwagen
Reincarnatie Reincarnatie roestvlekjes op boekblok verder in goede gebruikte staat. Praag, drs. H. van; € 2,00 In winkelwagen
Pleisters voor de... Pleisters voor de Ziel. Geluk en Gelazer in Relaties. in goede staat. Diekstra, Rene; € 3,99 In winkelwagen
Professioneel... Professioneel personeel selecteren, handleiding bij het werven en selecteren van nieuwe medewerkers naam op schutblad, verder in zeer goede staat. Hofkes, Koen; Wim Meekel; € 4,00 In winkelwagen
Sermons sur divers... Sermons sur divers textes de l`Ecriture Sainte. Tomes 5 et 6. 2 vols. (of 12) Old boards. Uncut. Copy with wide margins. In fair condition. Saurin, Jaques (pasteur a La Haye); € 22,00 In winkelwagen
Drie... Drie wereldgodsdiensten. Jodendom, islam, boeddhisme. in goede staat, hoek achter verbogen. Elfferich, Drs. M.J.; € 2,00 In winkelwagen
Levels of Processing... Levels of Processing in Human Memory. , naampje op schutblad, rug omslag is wat verkleurd, verder in goede staat. Dik gebonden boek. Text in English. Cermak, Laird S.; Fergus I.M. Craik.; € 31,96 In winkelwagen
Des causes de la... Des causes de la grandeur de Rome Paienne et de leurs rapports avec l`eglise Catholique. Essai de Demonstration par un Prelat Ro . With a woodcut bookplate to the front pastedown. Quite foxed throughout, rebound, otherwise a good working copy. - ; € 36,00 In winkelwagen
Undressed by Marlies... Undressed by Marlies Dekkers Halfcloth with dust jacket. Publication focusing on women underwear Marlies Dekkers designed since 1991, exh. cat. (Kunsthal, Rotterdam) with text by Jose Teunissen in Dutch and English and samples of her work, in good condition. Wim Pybes (redactie); Jose Teunissen; € 16,50 In winkelwagen
Rotondevrouwen,... Rotondevrouwen, padvindermannen. Nieuwe trends, succesvol communiceren. In goede staat: twee butsen in achterplat. Vuure, Rob van.; € 8,00 In winkelwagen
Pascoe-Kompendium.... Pascoe-Kompendium. Therapeutisches Handbuch und Praparateverzeichnis. in good condition. Text in German. Pascoe.; € 7,92 In winkelwagen
Brood op de Leesplank.... Brood op de Leesplank. Zes Illustratoren in dienst van het Onderwijs. rug omslag is wat verkleurd, verder in zeer goede staat. Afmetingen 21 x 27 cm. Met illustraties in kleur en zwart/wit. Burgers, Jacqueline.; € 4,00 In winkelwagen
Chicken Soup for the... Chicken Soup for the Soul. 101 Stories to open the Heart and Rekindle the Spirit, A 2nd Helping, A 5th Portion of, Jewish, Siste Set of 8 the books in used condition, but ok. Text in English. Canfield, Jack; Mark Victor Hansen.; € 50,00 In winkelwagen
Gezondheid kent geen... Gezondheid kent geen Grenzen als nieuw. Pracht exemplaar. Dik gebonden boek. Inclusief DVD met uniek beeldmateriaal. Afmetingen 21 x 23 x 5 cm. Galjaard, Hans; € 6,50 In winkelwagen
Sociale Intelligentie.... Sociale Intelligentie. Nieuwe Theorieen over menselijk Gedrag. in zeer goede staat. Dikke paperback. Vertaling door Mirjam Westbroek. Coleman, Daniel.; € 10,00 In winkelwagen
The sikhs of the Punjab. The sikhs of the Punjab. Half cloth. Bookcover shows wear, rest of the book in good condition. Parry, R.E.; € 40,00 In winkelwagen
101 Dingen die je echt... 101 Dingen die je echt moet kunnen Paperback in zeer goede staat. Vertaling door Ammerins Moss-de Boer. Powell, Michael; € 3,50 In winkelwagen
Kol Ja`Akob. Orde der... Kol Ja`Akob. Orde der Hagada of voordragt voor de beide avonden van het Paasch-feest. Halflinnen met gemarmerde platten. Tweetalig: Hebreeuws - Nederlands. Gevlekt, maar goed leesbaar exemplaar. Lopes Cardozo, Jacob jr.; € 65,00 In winkelwagen
Little Buddha Little Buddha In goede staat. Het boek van de magnifieke film van Bernardo Bertolucci. Geillustreerd met stills uit de film. Paperback, 132 pag. McGill, Gordon; € 2,99 In winkelwagen
The Power of... The Power of Meditation. Energize the Mind and restore the Body. back book is discolered, in good condition. Text in English. CD not included. Titmuss, Christopher.; € 3,19 In winkelwagen
Op Gedachten Gebracht Op Gedachten Gebracht Paperback, net exemplaar, in goede staat. Bundel columns over uiteenlopende psychologische onderwerpen. Rene Diekstra; € 2,99 In winkelwagen
Dingen die NIET... Dingen die NIET voorbijgaan. Levensloop van chronisch zieken paperback, in goede staat De levensloop van de mens wordt gekenmerkt door voorspoed en tegenspoed, geluk en verdriet, overleven en kiezen, steeds weer. Een voortdurend proces waar eik mens vroeg of laat mee geconfronteerd wordt. Dit boek gaat over één van de traumatische gebeurtenissen in ons leven: een niet of niet blijvend te genezen verstoring van gezondheid en welbevinden. Dingen die niet voorbijgaan is geschreven door een medicus, die ook uit eigen ervaring deze problematiek grondig en boeiend heeft vastgelegd. De materie wordt niet alleen vanuit medisch, maar ook vanuit economisch, opvoedkundig en maatschappelijk oogpunt helder verduidelijkt. Het geeft inzicht in complexe mechanismen bij het ontstaan en het verhelpen van de verstoring in de levensloop. Dit boek is geschreven voor de mens met en zonder een chronische ziekte, patiënt of deskundige, pedagoog of moeder, econoom of vader, politicus of student. Dingen die niet voorbijgaan biedt de mens die geconfronteerd wordt met een knik in de ontwikkeling nieuwe perspectieven. Imro Baldew is sinds 1975 als kinderarts werkzaam en ontwikkelde daarbij een bijzondere belangstelling voor de sociale en psychosociale aspecten van zijn vak. Hij draagt ook bestuursverantwoordelijkheid voor deze aspecten binnen de Nederlandse Vereniging voor Kindergeneeskunde Baldew, I.M.; € 4,90 In winkelwagen
Shiva. Shiva. kaft vertoont wat sporen van gebruik, naam op schutblad, verder in goede staat. Binnenkant is goed. Text in English. Illustrated in colour. Fouce, Paula; Denise Tomecko.; € 6,00 In winkelwagen
Horizons of a... Horizons of a Philosopher. Essays in honor of David Baumgardt Forse harcover, linnen gebonden, in het Frans, Duits, Italiaans, Engels. Geen stofomslag, in goede staat Frank, Joseph; Helmut Minkowski, Ernest J. Sternglass; et al; € 20,00 In winkelwagen