Olivier en Adriaan Olivier en Adriaan Gebonden, in goede staat Nieuwe avonturen van Adriaan en Olivier uit hun eigen mond opgetekend Leonhard Huizinga; € 7,50 In winkelwagen
Over naar ACOL. Een... Over naar ACOL. Een inleiding tot het ACOL systeem in contractbridge Gebonden, in goede staat Ben Cohen ; J.M.Kater (vert. een comm.); € 13,50 In winkelwagen
Introduction au Bridge... Introduction au Bridge Scientifique Paperback, text in het frans, goeddeels onafgesneden, verkleurd aan de randen, in redelijke staat Pierre Collet; € 10,00 In winkelwagen
BRIDGE Een handboek... BRIDGE Een handboek voor contract-bridge Deel 1 Theorie en praktijk voor beginners Linnengebonden, (geen omslag), wat verkleurd vnl aan de randen, maar in goede staat en zonder inscripties F.W. Goudsmit; € 7,50 In winkelwagen
De achterkant van bridge De achterkant van bridge Paperback, in nette en goede staat. Uitgave voor vergevorderde bridgespelers waarin nieuwe speelwijzen worden behandeld. Terence Reese en David Bird; A. Boekhorst (vert., bew.); € 5,00 In winkelwagen
Nederlandse Bridge... Nederlandse Bridge Bond. Spelregels voor wedstrijd-bridge Paperback, in zeer goede staat Internationale spelregels voor wedstrijdbridge 1987 uitgebracht door de World Bridge Federation. Nederlandse tekst vastgesteld door de Nederlandse Bridge Bond J.F.Hubeek (voorwoord); € 4,50 In winkelwagen
In den eersten stoot pat In den eersten stoot pat Paperback, in zeer goede staat Hans Ree ; € 6,00 In winkelwagen
Bridge in den... Bridge in den familiekring Dunne paperback, in redelijke staat A.J.E. Lucardie; € 7,50 In winkelwagen
The Confession The Confession Engels, Gebonden met omslag, in zeer goede staat #1 NEW YORK TIMES BEST SELLER • An innocent man is about to be executed. Only a guilty man can save him.For every innocent man sent to prison, there is a guilty one left on the outside. He doesn’t understand how the police and prosecutors got the wrong man, and he certainly doesn’t care. He just can’t believe his good luck. Time passes and he realizes that the mistake will not be corrected: the authorities believe in their case and are determined to get a conviction. He may even watch the trial of the person wrongly accused of his crime. He is relieved when the verdict is guilty. He laughs when the police and prosecutors congratulate themselves. He is content to allow an innocent person to go to prison, to serve hard time, even to be executed. Travis Boyette is such a man. In 1998, in the small East Texas city of Sloan, he abducted, raped, and strangled a popular high school cheerleader. He buried her body so that it would never be found, then watched in amazement as police and prosecutors arrested and convicted Donté Drumm, a local football star, and marched him off to death row.Now nine years have passed. Travis has just been paroled in Kansas for a different crime; Donté is four days away from his execution. Travis suffers from an inoperable brain tumor. For the first time in his miserable life, he decides to do what’s right and confess.But how can a guilty man convince lawyers, judges, and politicians that they’re about to execute an innocent man? John Grisham ; € 8,50 In winkelwagen
A Coup in Turkey A Coup in Turkey Engelstalig. gebonden met omslag, in goede staat. The most dramatic, revealing and little-known story in Turkey's history - which illuminates the nation'Through the spellbinding career of a single, ill-fated leader, Jeremy Seal illuminates a bitterly divided country' Colin Thubron'Read this book if you're interested in Turkey. Read it if you're interested in power, hubris and redemption. Read it' Christopher de Bellaigue, author of The Islamic EnlightenmentIn the spring of 2016 travel writer Jeremy Seal went to Turkey to investigate perhaps the most dramatic, revealing and little-known episode in the country's history - the 'original' coup of 1960, which deposed the traditionalist Prime Minister Adnan Menderes. The story of Menderes - to his adoring supporters the country's founding democrat; to his sworn enemies its most infamous traitor - goes to the heart of the feud that continues to rage between the Western and secular ambitions of a minority elite and the religious and conservative instincts of the small-town majority. A Coup in Turkey is a thrilling account of the events leading up to the coup and the trials and executions that followed, a story of political subterfuge and score-settling, courtroom drama, state execution, authoritarian intolerance and ideological division. Seal travels through President Erdogan's Turkey, tracking down eye-witness accounts from survivors of the Menderes era in Istanbul, the historic metropolis, and the new capital at Ankara. As he expertly guides us through this extraordinary story, so the compelling parallels between past and present become strikingly clear, and he illuminates this troubled nation with a deep sympathy and love for the people and places he writes about. By focussing on one key event - one which many Turks regard with shame - this evocative, gripping portrait of Turkey recentres our understanding of the past and makes sense of one of Europe's most bewildering yet intriguing neighbours.'A wonderful writer' Robert Macfarlane Jeremy Seal ; € 8,50 In winkelwagen
Excelsior - M... Excelsior - M vijfenzeventig jaar 1918 - 1993 Paperback, in nette en goede staat Peter van der Gaag (eindredactie); € 11,50 In winkelwagen
The Clicking of Cuthbert The Clicking of Cuthbert Engels, linnengebonden met gave stofomslag. in zeer goede staat Wodehouse's brilliant but humane brand of humour is perfectly suited to these stories of love, rivalry, revenge and fulfilment on the links. All human life is here, from Sandy McHoots, the cocky professional, to shy Ramsden Waters, whose only consolation in life is golf. Who but P.G. Wodehouse could have extraced high comedy from the most noble and ancient game of golf? And who else could have combined this comedy with a real appreciation of the game, drawn from personal experience? Wodehouse's brilliant but humane brand of humour is perfectly suited to these stories of love, rivalry, revenge and fulfilment on the links. While the oldest member sits inside the clubhouse quoting Marcus Aurelius on patience and wisdom, outside on the green the strongest human passions burn. All human life is here, from Sandy McHoots, the cocky professional, to shy Ramsden Waters, whose only consolation in life is golf. Even golf-haters will not be able to resist stories which perfectly combine physical farce and verbal wit with a gallery of unforgettable characters. P. G. Wodehouse ; € 8,50 In winkelwagen
Ulysses Ulysses Gebonden met licht beschadigde stofomslag, in zeer goede staat (Bibliotheek van de twintigste eeuw) James Augustine Aloysius Joyce; Paul Claes en Mon Nys (vertaling) ; € 13,50 In winkelwagen
De meeste mensen deugen De meeste mensen deugen Dikke paperback, in goede staat De mens is een beest, zeiden de koningen. Een zondaar, zeiden de priesters. Een egoïst, zeiden de boekhouders. Al eeuwen is de westerse cultuur doordrongen van het geloof in de verdorvenheid van de mens.Maar wat als we het al die tijd mis hadden? In dit boek verweeft Rutger Bregman de jongste inzichten uit de psychologie, de economie, de biologie en de archeologie. Hij neemt ons mee op een reis door de geschiedenis en geeft nieuwe antwoorden op oude vragen. Waarom veroverde juist onze soort de aarde? Hoe verklaren we onze grootste misdaden? En zijn we diep vanbinnen geneigd tot het kwade of het goede?Adembenemend, weids en revolutionair - De meeste mensen deugen herschrijft niet alleen de geschiedenis, maar werpt ook nieuw licht op onze toekomst Rutger Bregman ; € 10,00 In winkelwagen
Goede mensen Goede mensen Paperback, in goede staat Epische roman over wat het betekent om mens te zijn in tijden van oorlog. Aan de vooravond van de oorlog tussen Duitsland en Rusland denken Thomas en Alexandra allebei dat ze een persoonlijke keuze maken, maar de gevolgen ervan zijn groter dan ze ooit hadden kunnen voorzien. Tijdens een voor hen fatale ontmoeting worden ze geconfronteerd met de verstrekkende consequenties van hun morele keuzes.0Oorspronkelijke titel: "Anashim tovim." Nir Baram ; Hilde Pach (vert.); € 7,50 In winkelwagen
Kopgeld Kopgeld Paperback, als nieuw Beschrijving van de activiteiten van de Colonne Henneicke, een groep van zo'n 50 Nederlandse jodenjagers. Ad van Liempt ; € 10,00 In winkelwagen
Verlossing Verlossing Gebonden met omslag, in goede staat Een jonge Ier groeit op in Nieuw-Zeeland en komt tijdens zijn militaire loopbaan via Turkije weer in Ierland terecht. Leon Marcus Uris; Frans en Joyce Bruning (vert.) ; € 7,50 In winkelwagen
Life Life Engelstalige uitgave. Gebonden met stofomslag, in zeer goede staat About the Book : - With the Rolling Stones, Keith Richards created the riffs, the lyrics and the songs that roused the world, and over four decades he lived the original rock and roll life: taking the chances he wanted, speaking his mind, and making it all work in a way that no one before him had ever done.Now, at last, the man himself tells us the story of life in the crossfire hurricane. And what a life. Listening obsessively to Chuck Berry and Muddy Waters records as a child in post-war Kent. Learning guitar and forming a band with Mick Jagger and Brian Jones. The Rolling Stones` first fame and success as a bad-boy band. The notorious Redlands drug bust and subsequent series of confrontations with a nervous establishment that led to his enduring image as outlaw and folk hero. Creating immortal riffs such as the ones in `Jumping Jack Flash` and `Street Fighting Man` and `Honky Tonk Women`. Falling in love with Anita Pallenberg and the death of Brian Jones. Tax exile in France, wildfire tours of the US, `Exile on Main Street` and `Some Girls`. Ever increasing fame, isolation and addiction. Falling in love with Patti Hansen. Estrangement from Mick Jagger and subsequent reconciliation. Solo albums and performances with his band the Xpensive Winos. Marriage, family and the road that goes on for ever.In a voice that is uniquely and intimately his own, with the disarming honesty that has always been his trademark, Keith Richards brings us the essential life story of our times.Once-in-a-generation memoir of a rock legend. About the Author : - Keith Richards was born in London in 1943. A guitarist, vocalist, songwriter, and cofounder of the Rolling Stones, he has also released solo albums with his band, The X-Pensive Winos. He lives in Connecticut with his wife, Patti Hansen. James Fox was born in Washington, D.C., in 1945 and has known Keith Richards since the early 1970's when he was a journalist for the Sunday Times in London. His books include the international bestseller White Mischief. He lives in London with his wife and sons. Keith Richards; James Fox ; € 10,00 In winkelwagen
Kinderen van de... Kinderen van de Olympus. De Kracht van Dromen Hardcover met stofomslag, als nieuw Elena Kedros; € 5,00 In winkelwagen
Yoga doen en begrijpen Yoga doen en begrijpen Hardcover, in zeer goede staat Gedetailleerde beschrijving van enkele der belangrijkste lichaamshoudingen en minutieuze toelichting van de fysiologische gevolgen van beoefening daarvan voor de verschillende organen André Van Lysebeth ; € 9,50 In winkelwagen
Heer Brechers fiasco Heer Brechers fiasco Dikke paperback, vrijwel als nieuw Satirische roman uit 1932. De activiteiten van een aantal medewerkers op een groot kantoor in Berlijn in de jaren twintig van de twintigste eeuw. Martin Kessel ; Gerrit Bussink (vertaald uit het Duits); € 10,00 In winkelwagen
Looiedetten, gedichten Looiedetten, gedichten Dunne paperback met zijflappen, als nieuw. Patty Scholten ; € 5,00 In winkelwagen
Bizonvoeten Bizonvoeten Dunne paperback met zijflappen, als nieuw. Gedichten. Analytische annotatie: Gedichten. Patty Scholten; € 5,00 In winkelwagen
Het Dagjesdier Het Dagjesdier Dunne paperback met zijflappen, als nieuw. Gedichten Patty Scholten; € 5,00 In winkelwagen
De Bekentenissen van... De Bekentenissen van Nat Turner Paperback, mooi exemplaar, geen naam voorin, kaarsrechte rug, in zeer goede staat. William Styron; € 5,00 In winkelwagen
Zeno en de Schildpad,... Zeno en de Schildpad, denken als de grote filosofen Paperback met zijflappen, geen naam voorin, rechte iets verkleurde rug, in zeer goede staat. Geschiedenis van de filosofie van 636 v.Chr. tot en met de twintigste eeuw. Nicholas Fearn; € 4,00 In winkelwagen
Sterk Verdund Sterk Verdund Mooi exemplaar. Hardcover met stofomslag, als nieuw, in het boek zit ook nog het originele buikbandje dat ik meestuur. Met leeslint Na Carmiggelt, Schmidt, Minco, Campert en Thijssen is de volgende ster aan het dundruk-firmament Kees van Kooten. Uitgeverij Van Oorschot is verheugd en trots om een compacte selectie uit zijn werk te brengen in het bekende, handzame binnenzak-en-damestasformaat. Hij heeft zijn plaats in deze, om met hem te spreken, 'tijdloos ouderwetse' reeks meer dan verdiend. In 'Sterk verdund' is Van Kooten teruggebracht tot zijn essentie. Hij is puntig op de korte baan, met een waanzinnig plezier in taal, ontroerend en gedoseerd ongemakkelijk, maar boven alles onweerstaanbaar grappig. Puttend uit meer dan vijftig jaar van Van Kootens pennenvruchten beslaat dit deel een keur uit onder (veel) meer de 'Treitertrends', 'Koot graaft zich autobio', 'Levensnevel', 'Tijdelijk nieuw' en, niet te vergeten, de 'Modermismen' (alle bij De Bezige Bij verschenen). Kortom: meer, meest, mooist van Kees, het staat er allemaal in. Kees van Kooten; € 7,50 In winkelwagen
Brazilie Brazilie Paperback met verkleurde rug, geen naam voorin, in goede staat. Een rijke blanke vrouw en een arme zwarte man weten elkaar trouw te blijven ondanks hardnekkige tegenwerking van de buitenwereld in Brazilië. John Updike; Anneke van Huisseling (vertaling); € 4,00 In winkelwagen
The Wordsworth Book of... The Wordsworth Book of Limericks Engelstalige pocket, mooi exemplaar, geen naam voorin, nagenoeg als nieuw. While no collection of limericks can claim to be 'complete', The Wordsworth Book of Limericks contains an astonishing collection of over 1,800 verses - all of them comical, and a great number so far from cleanliness as to verge on the obscene. This is not a book for the prurient, but it will give enormous pleasure to all who relish the unique art-form of the limerick.Whether this book is kept by the bed or by the loo, perhaps buyers should ask themselves the question that Mervyn Griffith-Jones QC put to the Lady Chatterley jury in 1960: 'Is this a book you would even wish your wife or your servants to read?' Linda Marsh; € 4,00 In winkelwagen
The Encyclopaedia of... The Encyclopaedia of Insulting Behaviour Engelstalige pocket in zeer goede staat. Geen naam voorin, rechte rug, ietsjes verkleuring aan de randjes van de cover en een miniem knikje op een hoekje. Geillustreerd met leuke cartoontekeningen. Editors; € 7,50 In winkelwagen
Verkopen met tegenwind Verkopen met tegenwind Paperback, als nieuw. Adviezen aan verkopers voor succes in economisch moeilijke tijden. Frank van Leer; € 4,00 In winkelwagen
Hoe de soldaat de... Hoe de soldaat de grammofoon repareert Iets dikkere paperback met zijflappen in goede staat. 1 leeslijntje, geen naam voorin. Een fantasierijke jongen vertelt over een jeugd in Bosnisch Joegoslavië, de Balkanoorlog van de jaren negentig en zijn vlucht naar Duitsland. Sasa Stanisic; Annemarie Vlaming (vertaling); € 4,00 In winkelwagen