Helena, Helena, mijn... Helena, Helena, mijn liefste Linnengebonden met omslag, in goede staat De Trojaanse oorlog gezien door de ogen van een 16-jarige Griekse koningszoon die zijn in de strijd vermiste vader zoekt. Luciano De Crescenzo; € 5,00 In winkelwagen
Het paradijs om de... Het paradijs om de hoek, roman Hardcover, in goede staat De radicale Flora Tristán en haar kleinzoon, de beroemde schilder Paul Gauguin, zoeken ieder op hun eigen wijze in de 19e eeuw naar een ideale wereld. Mario Vargas Llosa; € 5,00 In winkelwagen
In ongenade In ongenade gebonden met omslag, in zeer goede staat, klassieker Een ontslagen universitair docent ondervindt aan den lijve hoezeer de raciale verhoudingen in het hedendaagse Zuid-Afrika zijn gewijzigd. J.M. Coetzee; € 5,00 In winkelwagen
Een kleine... Een kleine geschiedenis van Amsterdam Linnengebonden hardcover met stofomslag, in zeer goede staat, omslag iets verkleurd op de rug. Aan de hand van vele kleine geschiedenissen van bekende en minder bekende Amsterdammers wordt de geschiedenis van Amsterdam verteld vanaf het ontstaan tot heden. Geert Mak; € 10,00 In winkelwagen
Een Palestijn over de... Een Palestijn over de vloer. Leven met een illegale vluchteling Paperback, in zeer goede staat Redmar Kooistra; € 4,50 In winkelwagen
De schooldagen van Jezus De schooldagen van Jezus Gebonden met omslag, in zeer goede staat Simón en Inés hebben zich ontfermd over het eigenzinnige kind Davíd, maar moeten vluchten na een aanvaring met de leerplichtambtenaar. In een nieuwe stad gaat Davíd naar een dansacademie. Hij raakt in de ban van een mooie docente, maar de afstand tot Simón en Inés wordt steeds groter. John Michael Coetzee ; € 7,50 In winkelwagen
Langzame man Langzame man Gebonden met omslag, in zeer goede staat Als een 60-jarige man bij een verkeersongeval een been verliest, verzinkt hij in een diepe apathie. J.M. Coetzee; Peter Bergsma (vert.) ; € 6,50 In winkelwagen
Portret van een jongeman Portret van een jongeman Gebonden met omslag. Naam voorin, verder in zeer goede staat. Een jonge Zuid-Afrikaanse intellectueel gaat in Londen wonen om een groot en meeslepend dichter te worden. J. M. Coetzee ; Peter Bergsma (vert.) ; € 5,00 In winkelwagen
De held van Temesa De held van Temesa Linnengebonden met redelijk gaaf stofomslag. Naam voorin, in goede staat S. Vestdijk; € 18,50 In winkelwagen
De Vrije vogel en zijn... De Vrije vogel en zijn kooien. De geschiedenis van een domicilie Zesde deel van de Anton Wachter romans. linnengebonden met zeer nette stofomslag. In zeer goede staat S. Vestdijk; € 15,00 In winkelwagen
De laatste kans. De... De laatste kans. De geschiedenis van een liefde Eerste druk van het achtste (en laatste) deel van de Anton Wachter romans; in goede staat, linnengebonden met stofomslag in zeer goede staat S. Vestdijk; € 15,00 In winkelwagen
Verzamelde gedichten III Verzamelde gedichten III Linnengebonden met omslag en in foudraal, in zeer goede staat Ida Gardina Margaretha Gerhardt ; € 40,00 In winkelwagen
De kinderjaren van Jezus De kinderjaren van Jezus Gebonden met omslag, klein scheurtje in omslag, achterkant boven (0,5 cm) in goede staat Een oudere man en een weeskind proberen in hun land van immigratie te overleven. J.M. Coetzee; Peter Bergsma (vert.); € 5,00 In winkelwagen
IJzertijd IJzertijd Paperback, ietsje scheefgelezen, in goede staat In een brief aan haar dochter beschrijft een oude, blanke vrouw uit Kaapstad de wreedheden van de Apartheid waarmee ze de laatste maanden van haar leven wordt geconfronteerd. John Michael Coetzee ; Peter Bergsma (vert.); € 2,50 In winkelwagen
1q84 boek 1 april -... 1q84 boek 1 april - juni [en] boek 2 juli - september. Twee delen [omwikkeld] Linnengebonden met omslagen, boek twee met licht beschadigde omslag en lichte verkleuring op snee. Samen omwikkeld en voorzien van een nieuw ISBN-nummer. In goede tot zeer goede staat Een man en een vrouw in Tokyo houden er vanwege hun bijzondere jeugd beiden een dubbelleven op na. Haruki Murakami; Jacques Werkhoven (vert. uit Japans) ; € 15,00 In winkelwagen
Kiss Kiss Kiss Kiss Engelstalige pocket, tweedehands in goede staat. Klassieker. Roald Dahl; € 2,50 In winkelwagen
The World of JEAN ANOUILH The World of JEAN ANOUILH Engelstalige paperback, tweedehands in goede staat. Ietsje verkleurd, en lichte sporen van gebruik. Geillustreerd. Leonard Gabell Pronko; € 7,50 In winkelwagen
Mrs. Dalloway Mrs. Dalloway Zeldzaam. Mooie oude gele Albatross uitgave, klassieker, Engelstalige paperback in zeer goede staat. Not to be introduced into the British Empire or the U.S.A. Very good copy. RARE. Geen naam voorin, no inscriptions. IMPRIME an VIRONA ITALIE. Virginia Woolf; € 45,00 In winkelwagen
Deel 86: Orkanen.... Deel 86: Orkanen. Wetenschap van een Hemelse Wind [Wetenschappelijke Bibliotheek] Prachtexemplaar, als nieuw. Afmetingen 22 x 24 cm. Geillustreerd in kleur en zwart/wit. Vertaling door Mark Tuijl. Wetenschappelijke informatie gelardeerd met geschiedkundige verhalen en artistieke impressies. Orkanen hebben in de laatste vijftig jaar wereldwijd meer mensen gedood dan welke andere natuurramp ook. Orkaan Andrew uit 1992 was de duurste natuurlijke ramp in de geschiedenis. De orkaan die New Orleans van de kaart veegde - Katrina uit 2005- staat nog vers in het geheugen. De auteur van dit boek, Kerry Emanuel, is verbonden aan het M.I.T. in Boston. Hij maakte naam toen hij, twee weken voor Katrina toesloeg, in Nature een artikel publiceerde waarin hij op statistische gronden bewees dat de opwarming van de oceanen ervoor zorgt dat de kracht van orkanen toeneemt. In dit boek probeert hij niet alleen de gevaarlijke kant van orkanen te laten zien, maar ook de schoonheid ervan. 'Een luipaard is een prachtig dier. Maar als je hem uit zijn kooi haalt, vliegt hij je naar de keel. Iedereen begrijpt dat noch een luipaard, noch een orkaan een moedwillige moordenaar is. Kerry A. Emanuel; € 7,50 In winkelwagen
Higgs, het elementair... Higgs, het elementair abc van een elementair deeltje (Higgsdeeltje) Wat kleiner formaat paperback in goede staat. Geen naam voorin. Inleiding in de deeltjesfysica, met name het Higgsdeeltje. Govert Schilling ; € 7,50 In winkelwagen
Echte vrienden,... Echte vrienden, intimiteit in tijden van Facebook, GeenStijl en WikiLeaks Paperback, geen naam voorin, rug ietsjes scheef door het lezen. In dit essay voor de Maand van de Filosofie 2011 verkent Jensen het begrip 'intiem kapitaal' in drie domeinen: social media, journalistiek en overheid. Jensens zoektocht voert onder meer langs filosofen en (net-niet-echte) vrienden, om uit te komen op de term 'vertrouwen'. Stine Jensen; € 2,50 In winkelwagen
Objectiviteit in... Objectiviteit in kwalitatief onderzoek Net exemplaar, paperback, geen naam voorin, rechte rug, in zeer goede staat. Ilja Maso Adri Smaling (redactie); € 7,50 In winkelwagen
Postmodern Postmodern Dunne paperback in goede staat. Polemisch essay tegen het postmodernisme in de literatuur. Carel Peeters ; € 4,00 In winkelwagen
Engelenplaque,... Engelenplaque, notities van alledag 1966-2003 [Prive Domein 250] Goed exemplaar, dikke paperback met zijflappen, 1 leesvouwtje in de verder nog witte rug, geen naam voorin, eerste druk. Eigen keuze uit het dagboek van de Nederlandse schrijver (1951- ) in de periode 1966-2003. A.F.Th. van der Heijden; € 7,50 In winkelwagen
Hi-Yo Silver. Het... Hi-Yo Silver. Het paard van de Lone Ranger Negen stripverhalen in zwart-wit, opeenvolgend genummerd van 1 t.e.m. 9. Alle strips in redelijk tot goede staat. [Gaylord DuBois]; € 30,00 In winkelwagen
De Kievit. Nederlands... De Kievit. Nederlands bridgeblad 18 tijdschriften uit 1955 t.e.m. 1957. Het eerste nummer (sept 1955) is van matige kwaliteit, de overige variëren van redelijk tot tamelijk goed. W.A.F. H.W. Filarski e.v.a. ; € 25,00 In winkelwagen
CAMPUS... CAMPUS striptijdschrift. Met Judge Dredd, Robo Hunter en Fantoom! Het betreft hier vijf tijdschriften, genummerd 1 t.e.m. 5, in zeer goede staat Met ook afleveringen van Dracurella, Ace Trucking Co, Scarlet Dream in Venetie, Thargs toekomst shocks, De rail (Claude Bernard en Francoi Schuiten) redactie; € 15,00 In winkelwagen
Hallo witte mensen Hallo witte mensen Paperback, in zeer goede staat Of we nu willen of niet, in Nederland leven we in een witte wereld. Eeuwenlang was 'wit' bepalend voor de maatschappelijke en culturele status quo. Maar sinds de hernieuwde Zwarte Piet-discussie lijkt 'wit' onder druk te staan als nooit tevoren.#13;#13;Hallo witte mensen is een handleiding voor het leven in deze veranderende wereld. Vragen als: 'Waarom weer dat gezeur over Zwarte Piet?' 'Dan is blanke vla zeker ook racistisch?' 'Hoe zit het nou met het n-woord?' 'Iemand een tropische verrassing noemen is toch juist een compliment?', en: 'Waarom ga je niet terug naar je eigen land?', worden in dit boek beantwoord.#13;#13;Aan de hand van persoonlijke anekdotes, wetenschappelijke publicaties ('in jip-en-janneketaal') en gesprekken met ervaringsdeskundigen, helpt Anousha Nzume witte mensen om te gaan met hun witte fragiliteit tussen de steeds mondiger wordende niet-witte mensen. En niet-witte mensen hoe om te gaan met de defensieve houding van witte mensen zodra hun privilege ter discussie staat. Dit alles brengt zij met liefde, compassie en geduld. Anousha Nzume ; € 6,00 In winkelwagen
Minder werken, meer... Minder werken, meer verdienen hardcover, als nieuw Olaf Rutten ; € 6,00 In winkelwagen
The Roman Forum The Roman Forum Engels, paperback, in goede staat The ruins of the Forum in Rome are one of the best known wonders of antiquity and a highpoint of the tourist route round the Eternal City; but the Forum remains for many visitors a baffling and unwelcoming place. In this book, David Watkins discusses this topic. David Watkin ; € 6,50 In winkelwagen
De Afghanistan-missie De Afghanistan-missie Dikke paperback, voorste schutblad iets beschreven, leeslijnen op de rug, hoekjes krullen iets om Een Britse sergeant moet zijn peloton groentjes waarmee hij zich op een gevaarlijke vooruitgeschoven post in Helmand, Afghanistan, bevindt, zo snel mogelijk omsmeden tot een geoefende eenheid. Andy McNab ; € 3,50 In winkelwagen