Everywhere and... Everywhere and Everywhen. Adventures in Physics and Philosophy Engelstalige paperback, mooi exemplaar, in zeer goede staat. Why does time pass and space does not? Are there just three dimensions? What is a quantum particle? Nick Huggett shows that philosophy -- armed with a power to analyze fundamental concepts and their relationship to the human experience -- has much to say about these profound questions about the universe. In Everywhere and Everywhen, Huggett charts a journey that peers into some of the oldest questions about the world, through some of the newest, such as: What shape is space? Does it have an edge? What is the difference between past and future? What is time in relativity? Is time travel possible? Are there other universes?Huggett shows that answers to these profound questions are not just reserved for physics, and that philosophy can not only address but help advance our view of our deepest questions about the universe, space, and time, and their implications for humanity. His lively, accessible introduction to these topics is suitable for a general reader with no previous exposure to these profound and exciting questions. Nick Huggett ; € 15,00 In winkelwagen
Bernard F. Eilers.... Bernard F. Eilers. Lichtbeelden van Amsterdam 1896-1938 Oblong formaat boek, hardcover, half linnen, mooi exemplaar. Zo goed als nieuw nog. Bernard F. Eilers; Willem Ellenbroek (inleiding); € 7,50 In winkelwagen
Amsterdams straatleven... Amsterdams straatleven rond 1900 foto's van een schilder Oblong formaat boek, hardcover, half linnen, mooi exemplaar. Zo goed als nieuw nog. George Hendrik Breitner; Paul Hefting (inleiding); € 9,50 In winkelwagen
Feyenoord-Ajax,... Feyenoord-Ajax, gezworen vijanden Paperback, in goede staat. Naam voorin, verder in goede staat. Vraag het een willekeurige voetbalsupporter en hij heeft altijd een voorkeur voor Ajax of Feyenoord. Feyenoord-Ajax, Ajax-Feyenoord: ook in 2013 zijn het nog de meest beladen wedstrijden in Nederland, of de clubs nou bovenaan staan of niet, of er publiek bij aanwezig mag zijn of niet. Altijd heftig, soms te heftig, zowel binnen als buiten het veld. Al bijna honderd jaar. Dit boek beschrijft en duidt de ontwikkeling van de rivaliteit tussen 010 en 020 op basis van cruciale gebeurtenissen en ervaringen van hoofdrolspelers. Mik Schots; € 7,50 In winkelwagen
Gedichten 1966-1999 Gedichten 1966-1999 Mooi exemplaar van deze tweede druk. Hardcover, in groen linnen gebonden met stofomslag en het originele buikbandje. Op het schutblad en titelblad zijn twee relevante stukjes krantenartikel geplakt, een cartoon en een foto met minister Brinkman en Kopland uit 1988. Op het titelblad is tevens een ex libris reliefstempeltje gezet, verder is dit exemplaar als nieuw. Bundeling van de elf afzonderlijk gepubliceerde bundels uit de periode 1966-1999 van de Nederlandse dichter (1934-2012). Rutger Kopland; € 15,00 In winkelwagen
Saluut aan Catalonië... Saluut aan Catalonië [Oorlogsdomein 26] Hardcover, gebonden, half linnen, in goede staat. Met als extra wat relevante krantenartikelen. Ex libris reliefstempeltje voorin. Relaas over de Spaanse Burgeroorlog waarin de schrijver meevocht aan de zijde van de Republikeinen. George Orwell; Aad Nuis (vertaling); € 15,00 In winkelwagen
Romans en Verhalen.... Romans en Verhalen. Verzamelde Werken (deel 1) Prachtexemplaar, gebonden met stofomslag, compleet met buikbandje, in nieuwstaat. Dostojevski werd in 1845 meteen beroemd met zijn eerste boek, Arme mensen. Zijn literaire vrienden herkenden in hem, zo wil de anekdote, vrijwel onmiddellijk de grote schrijver die hij later zou worden. Al in zijn eerste romans en novellen tonen zich de voor Dostojevski typerende, vaak beklemmende sfeer en zijn diep psychologische inzicht. Het zijn die kwaliteiten die sindsdien van grote invloed zijn geweest op andere literatoren en andere kunsten, en tot op de dag van vandaag doorwerken. In 1849 werd Dostojevski wegens revolutionaire opvattingen gearresteerd en voor het vuurpeloton gebracht, maar op het laatste moment kreeg hij gratie. Hij werd naar een strafkamp in Siberië gezonden. Dit eerste deel van de Verzamelde werken bevat de romans en novellen die hij vóór zijn arrestatie schreef: Arme mensen, De dubbelganger, Roman in negen brieven, Mijnheer Prochartsjin, De hospita, Polzoenkov, Een zwakke ziel, De eerlijke dief, Een kerstfeest en een huwelijk en Iemand anders z'n vrouw en de man onder het bed. Deze tien geweldige romans van Dostojevski verschijnen nu in een compleet nieuwe en flitsende vertaling van Arthur Langeveld, Madeleine Mes en Gerard Cruys. Fyodor Dostoyevsky; Arthur Langeveld; Madeleine Mes (vertaling); € 39,50 In winkelwagen
Verwoest Arcadië... Verwoest Arcadië [Prive Domein 59] Mooi exemplaar, tweede druk, originele prive domein (nummer 59), in goede staat. Geen naam voorin. 'Aan boeken en jongens kon hij geen weerstand bieden' is het thema van deze gefictionaliseerde autobiografie. Gerrit Komrij ; € 2,99 In winkelwagen
Geheim Dagboek van een... Geheim Dagboek van een Puritein 1660-1669 [Prive Domein 53] Mooi exemplaar, tweede druk, originele prive domein (nummer 158), in goede staat. Geen naam voorin, kaarsrechte (iets verkleurde) rug met miniem schaafplekje. Dagboeknotities van de Britse admiralteitsambtenaar. Samuel Pepys; Heleen ten Holt (vertaling en inleiding); € 7,50 In winkelwagen
Vraag niet waarom,... Vraag niet waarom, journalen 1978-1988 [Prive Domein 144] Mooi exemplaar, eerste druk, originele prive domein nummer 144, nog nagenoeg als nieuw. Geen naam voorin, kaarsrechte rug. John James Peereboom ; € 7,50 In winkelwagen
Ik ben niets... Ik ben niets veranderd, journalen [Prive Domein 45] Mooi exemplaar, eerste druk, originele prive domein nummer 45, nog nagenoeg als nieuw. Geen naam voorin, nog mooie (iets verkleurde) maar kaarsrechte rug. J.J. Peereboom; € 4,90 In winkelwagen
Het Vrouwelijk... Het Vrouwelijk Halfrond, roman Goed exemplaar. Paperback, geen naam voorin, in goede staat nog. Herman Stevens ; € 2,99 In winkelwagen
Vaderland. Het land... Vaderland. Het land waaruit niemand terugkeert Goed exemplaar. Paperback, geen naam voorin, in goede staat nog. Summary: Hugo van Loon is geboren voor het geluk. Het is hem alleen altijd te snel af. Wanneer hij zich samen met Lucia, zijn licht in de duisternis, vestigt in een lommerrijke kustplaats lijkt de beste helft van zijn leven aangebroken. Tot Lucia de biologische klok hoort luiden. Opeens doemt er een andere bestemming op. Vaderland. Het land waar niemand van terugkeert. Want als een man eenmaal vader wordt, maakt hij zichzelf overbodig. Zijn werk is gedaan, zijn plaats is vergaan. "Vaderland" is een ontroerende, rijkgeschakeerde roman over de liefde. Liefde voor vrouwen, voor wijn, voor de stad en voor de eenzaamheid. Herman Stevens; € 4,85 In winkelwagen
Mindere Goden, roman Mindere Goden, roman Goed exemplaar. Paperback, geen naam voorin, in goede staat nog. Herman Stevens ; € 2,99 In winkelwagen
Een Schone Slaap, roman Een Schone Slaap, roman Mooi exemplaar. Paperback, geen naam voorin, nog een nagenoeg rechte rug, in zeer goede staat nog. Herman Stevens; € 2,99 In winkelwagen
Het verhaal van een... Het verhaal van een middag Net exemplaar, paperback, geen naam voorin, rechte rug, in zeer goede staat. Willem van Toorn ; € 2,99 In winkelwagen
Sterk Water Sterk Water Paperback in goede staat. Geen naam voorin, randjes ietsjes verkleurd. Twee broers, op trektocht in de Alpen, trotseren niet alleen het landschap, maar vooral elkaar. Koos van Zomeren; € 2,99 In winkelwagen
Zorgvlied, verhalen Zorgvlied, verhalen Net exemplaar, paperback, geen naam voorin, in goede staat. Deels hilarische verhalen over een gereformeerde domineeszoon die aan het verstikkend ouderlijk milieu zoekt te ontsnappen. Hendrik van Teylingen ; € 3,99 In winkelwagen
Villa Bermond. De... Villa Bermond. De Tutcheffs, een familiegeschiedenis in vier delen, deel 1. Mooi ex. Hardcover met (iets verkleurde) stofomslag. Geen naam voorin, net exemplaar. Kees Verheul ; € 3,99 In winkelwagen
Een jongen met vier benen Een jongen met vier benen Mooi ex. Hardcover met (iets verkleurde) stofomslag. Geen naam voorin, net exemplaar. Verhalen over een jongen die gefantaseerde en daadwerkelijke homoseksuele relaties onderhoudt met vriendjes en een oudere buurman. Kees Verheul; € 4,85 In winkelwagen
Starburst Starburst Mooi exemplaar, Engelstalige pocket, geen naam voorin, in zeer goede staat nog. Alfred Bester ; € 2,99 In winkelwagen
New Worlds 4 (the... New Worlds 4 (the science fiction quarterly) Engelstalige pocket, geen naam voorin, net exemplaar in goede staat. Michael Moorcock (edited by); € 7,50 In winkelwagen
Black Easter, Or Faust... Black Easter, Or Faust Aleph-Null Engelstalige pocket, geen naam voorin, net exemplaar in zeer goede staat. Science Fiction. Schaars boekje. Very good. James Blish; € 22,50 In winkelwagen
Going Solo Going Solo Engelstalige pocket, geen naam voorin, in goede staat. In Going Solo, the world's favourite storyteller, Roald Dahl, tells of life as a fighter pilot in Africa.'They did not think for one moment that they would find anything but a burnt-out fuselage and a charred skeleton, and they were astounded when they came upon my still-breathing body lying in the sand nearby.' In 1938 Roald Dahl was fresh out of school and bound for his first job in Africa, hoping to find adventure far from home. However, he got far more excitement than he bargained for when the outbreak of the Second World War led him to join the RAF. His account of his experiences in Africa, crashing a plane in the Western Desert, rescue and recovery from his horrific injuries in Alexandria, flying a Hurricane as Greece fell to the Germans, and many other daring deeds, recreates a world as bizarre and unnerving as any he wrote about in his fiction. 'Very nearly as grotesque as his fiction. The same compulsive blend of wide-eyed innocence and fascination with danger and horror' Evening Standard 'A non-stop demonstration of expert raconteurship' The New York Times Book Review. Roald Dahl, the brilliant and worldwide acclaimed author of Charlie and the Chocolate Factory, James and the Giant Peach, Matilda, and many more classics for children, also wrote scores of short stories for adults. These delightfully disturbing tales have often been filmed and were most recently the inspiration for the West End play, Roald Dahl's Twisted Tales by Jeremy Dyson. Roald Dahl's stories continue to make readers shiver today. Roald Dahl; € 2,99 In winkelwagen
Wortelen in vaste... Wortelen in vaste grond: een cultuurtheologisch essay Paperback, als nieuw. Theologisch essay vanuit een rooms-katholieke visie over de betekenis van religieus leven in de tegenwoordige tijd. Erik Borgman ; € 4,85 In winkelwagen
Early Christian... Early Christian Writings. The Apostolic Fathers Engelstalige pocket, in goede staat, geen naam voorin, netjes. These writings, new translated from Greek, are the earliest and most venerable examples of the mass of ecclesiastical literature produced in the first centuries A.D. They are the work of a group known as the Apostolic Fathers, who faithfully preserved the Apostolic teaching and tradition between the time of the Apostles and the late second century. Most of their writings take the form of epistles: those of Clement of Rome, Ignatius of Antioch and Polycarp, for example, are warmly human and affectionate, while the anonymous "Epistle to Diognetus" and the "Epistle of Barnabas" are more impersonal. All, however, have a genuine pastoral concern -- they are interested more in people than ideas, in practice more than dogma. Maxwell Staniforth; Maxwell Staniforth (translation); € 7,50 In winkelwagen
Lives of the Later... Lives of the Later Caesars: Augustan History Part 1. Lives of Nerva and Trajan Engelstalige pocket in goede staat. With the newly compiled Lives of Nerva and Trajan. One of the most controversial of all works to survive from ancient Rome, the Augustan History is our main source of information about the Roman emperors from 117 to 284 AD. Written in the late fourth century by an anonymous author, it is an enigmatic combination of truth, invention and humour. This volume contains the first half of the History, and includes biographies of every emperor from Hadrian to Heliogabalus - among them the godlike Marcus Antonius and his grotesquely corrupt son Commodus. The History contains many fictitious (but highly entertaining) anecdotes about the depravity of the emperors, as the author blends historical fact and faked documents to present our most complete - albeit unreliable - account of the later Roman Caesars Anonymous (auteur); Anthony Birley (translation); € 5,85 In winkelwagen
The Consolation of... The Consolation of Philosophy Engelstalige pocket in goede staat. Geen naam voorin. An eminent public figure under the Gothic emperor Theodoric, Boethius was also an exceptional Greek scholar, and it was to the Greek philosophers that he turned when he fell from favor and was imprisoned in Pavia. Written in the period leading up to his brutal execution, The Consolation of Philosophy is a dialogue of alternating prose and verse between the ailing prisoner and his "nurse", Philosophy, whose instruction on the nature of fortune and happiness, good and evil, fate and free will, restore his health and bring him to enlightenment. The clarity of Boethius's thought and his breadth of vision made this work hugely popular throughout medieval Europe, and his ideas suffused the thought of Chaucer and Dante. This translation makes it accessible to the modern reader while losing nothing of Boethius's poetic artistry and philosophical brilliance. Boethius; V.B. Watts (translation); € 5,85 In winkelwagen
Wild Talents Wild Talents Engelstalige pocket, mooi ex. in goede staat. De rug heeft 1 leesvouw en de lijm op de rug is wat broos, dus bij het lezen voorzichtig omslaan. De eerste uitgave van dit boek was in 1932, ik schat in dat deze pocket uit de jaren 60 is. Charles Fort; € 7,50 In winkelwagen
Desperate Remedies Desperate Remedies Engelstalige paperback, mooi ex. zo goed als nieuw. Like New. Klassieker. With an Introduction, Notes and Bibliography by Michael Irwin, Emeritus Professor of English, University of Kent, Canterbury. The young Thomas Hardy, working as an architect, but fired with literary ambition, tried for years to get into print. He finally succeeded with Desperate Remedies, a 'sensation novel' in the mode of Wilkie Collins. Here was a racy specimen of the genre, replete with sudden death, dark mysteries, intriguing clues, fire and storm, flight and pursuit. Anyone who enjoys The Woman in White is likely to enjoy Desperate Remedies. But that is only half the story. Hardy contrived also, in this unlikely context, to give a first airing to various of the ideas and technical experiments which were to characterise his later fiction. The result is an exhilaratingly uneven work: at any point in the narrative some brilliant passage of description or metaphor may burst out like a firework. Desperate Remedies can be relished both for what it is and for what it promises. Thomas Hardy ; € 3,99 In winkelwagen
My Childhood My Childhood Engelstalige pocket, mooi ex. zo goed als nieuw. Like New. Klassieker. One of the most moving accounts of being a boy ever written, My Childhood is a both wonderful and harrowing memoir - and one of the great works of Russian literature. A new series of twenty distinctive, unforgettable Penguin Classics in a beautiful new design and pocket-sized format, with coloured jackets echoing Penguin's original covers. Maxim Gorky; Ronald Wilks (translation); € 7,50 In winkelwagen
Mrs Dalloway Mrs Dalloway Engelstalige paperback, mooi ex. geen naam voorin, in zeer goede staat. Klassieker. On a sunny day in June, Clarissa Dalloway, elegant and vivacious, is getting ready for a party and exulting in the vibrant swell of London. As Clarissa's preparations take her from the golden morning to the glittering evening, she muses on the choices she made as a young woman, the romances that have enriched her life, and the passage of time. In another part of London, war hero Septimus Smith is suffering from shell shock - what we would now term PTSD - and is haunted by the death of his friend. He finds himself teetering on the brink of madness, unable to leave his wounds behind. Over the course of a single day, the lives of Clarissa and Septimus will interweave and finally converge as the party reaches its climax. Virginia Woolf ; € 4,00 In winkelwagen