Maria Spiridonowa in... Maria Spiridonowa in strijd met Tsaar en Sowjet Hardcover, linnen gebonden. Geillustreerd met zwart-wit foto`s. In goede staat, herbonden (waarbij delen van het origineel omslag gebruikt zijn), hoek uit de franse titel gesneden. Steinberg was volkscommissaris voor justitie in het eerste Sowjetkabinet.. Vertaald en bewerkt door Titia Jelgersma. Steinberg, I.; € 10,00 In winkelwagen
My G-string Mother,... My G-string Mother, and Home and Backstage with Gypsy Rose Lee Engelstalige Paperback in zeer goede staat. Met foto-katern. Engelstalig. The son of the famous and eccentric ecdysiast recalls his life with his mother and her sometimes outrageous struggle to survive and to maintain her style of life, her menagerie of pets, and her teen-aged son. Reprint. Erik Lee Preminger; € 7,50 In winkelwagen
Male Trouble Male Trouble Paperback in goede staat. Lichte gebruikssporen. Engelstalig. Male hysteria, Narcissism, Masochism, Pee-wee's playhouse. The contributors provide a thought-provoking, comprehensive study of masculinity in American culture today. Constance Penley en Sharon Willis (red.); € 7,50 In winkelwagen
Herengracht 380. Herengracht 380. Dunne paperback, rug boek is wat verkleurd, in goede staat. Net ex. t.g.v. de ingebruikneming op 22 september 1997 na de restauratie, renovatie en uitbreiding 1996-1997 Deze uitgave laat zien hoe de Rijksgebouwendienst door praktische monumentenzorg een topmonument op een creatieve manier weer voor dagelijks gebruik geschikt heeft gemaakt Spijkerman, Patrick (samenstelling en redactie); € 4,00 In winkelwagen
Architektur und das... Architektur und das Phanomen des Wandels. Duitstalig. Groter formaat hardcover met stofomslag. Architectuur, stenen, muren, met zw/w foto's en een enkele in kleur. Formaat 20 x 25 cm. Giedion, S.; € 20,00 In winkelwagen
Brieven aan Marius... Brieven aan Marius Brinkgreve 1908-1914 [Prive-domein nr. 58] Klein formaat paperback met flappen, naam en datum op schutblad, in goede staat. Net ex. Met inleiding en aantekeningen bezorgd door Margaretha H. Schenkeveld. Adrianus Roland Holst; € 7,00 In winkelwagen
Cruijff, de gouden jaren Cruijff, de gouden jaren Dikke paperback in redelijke staat. Vouwtjes. Prima leesexemplaar. Hiddema, Bert; € 4,00 In winkelwagen
Zur Arbeit gezwungen,... Zur Arbeit gezwungen, Zwangsarbeit in Deutschland 1940-1945 Dikke hardback in zeer goede staat. Geillustreerd. Duitstalig Rimco Spanjer, Diete Oudesluijs, Johan Meijer (Hrsg.); € 12,00 In winkelwagen
Glaspaleis Schunck -... Glaspaleis Schunck - Schunck 's Glass Palace. Frits Peutz Architect Groot formaat Hardback/softcover in goede staat. Afmetingen 28 x 29 cm. Gedeeltelijk in het Nederlands en Engels geschreven. William PARS Graatsma (samenstelling, tekst, redactie); € 23,00 In winkelwagen
Geloof en geweten in... Geloof en geweten in de zeventiende eeuw Paperback in goede staat. Restant potloodaantekening voorin. 2 Fotokaternen. Zilverberg, S.B.J.; € 4,50 In winkelwagen
Die Machnotschina. Der... Die Machnotschina. Der Kampf anarchistischer Rebellen fur eine freie Gesellschaft in der Ukraine 1917-1922 LET OP: BEVAT AANDACHTSTREEPJES, in redelijke staat. Nog prima te gebruiken. Duitstalig. [trefwoord: Oekraine] Stowasser, Horst; € 8,00 In winkelwagen
Verlangen naar het... Verlangen naar het verlangen. Fragmenten uit de briefwisseling tussen Alain-Fournier en Jacques Riviere Paperback in goede staat. Geillustreerd. De Nieuwe Engelbewaarder 6. Jaargang 2, juni 1994. Henri Alain-Fournier; Jacques Riviere; € 5,00 In winkelwagen
Dromen van Cocagne.... Dromen van Cocagne. Middeleeuwse fantasieen over het volmaakte leven Forse paperback in goede staat. Geillustreerd. Rechte rug. Geen aantekeningen. Pleij, Herman; € 7,00 In winkelwagen
Brieven aan Marius... Brieven aan Marius Brinkgreve 1908-1914 [Prive-Domein] Paperback met flappen, rug boek is wat bevlekt, in redelijke staat. Brieven van de Nederlandse schrijver, gericht aan zijn vriend Marius Brinkgreve (1888-1965). Met inleiding en aantekeningen bezorgd door Margaretha H. Schenkeveld Adrianus Roland Holst; Marius Roelof Johan Brinkgreve; € 5,00 In winkelwagen
50 inzichten... 50 inzichten universum. Onmisbare basiskennis Hardback in goede staat. Vouw in laatste pagina. Geillustreerd. Baker, Joanne; € 9,00 In winkelwagen
Killroy was here. Het... Killroy was here. Het eerste Nederlandse muurtekstenboek Pocket als nieuw. Wouter Schoonman; Jan van den Brink; € 4,50 In winkelwagen
Hij zeit wat. De... Hij zeit wat. De Amsterdamse volkstaal Pocket in zeer goede staat. Rug verkleurd. Verder netjes. Berns, Jan; € 5,00 In winkelwagen
Aangenaam, Mag ik mij... Aangenaam, Mag ik mij voorstellen? Familienamen in Nederland Dunne paperback in goede staat. Ills. Cover deels (beperkt) verkleurd. Reinsma, Riemer; € 3,50 In winkelwagen
Archeologische termen... Archeologische termen en technieken. Alfabetische gids Hardback in goede staat. Band deels verkleurd. Geillustreerd. Champion, Sara; € 4,00 In winkelwagen
De oerknal. Hypothesen... De oerknal. Hypothesen en feiten omtrent de oerknaltheorie Prrima exemplaar. Paperback in goede staat. Geillustreerd. Amersfoortse Studies nummer 22. Pailer, Norbert; € 6,00 In winkelwagen
Het kleine boek van de... Het kleine boek van de oerknal. Over het ontstaan van het heelal Mooi exemplaar. Pocket in zeer goede staat. Hogan, Craig J.; € 6,00 In winkelwagen
Nieuw Guinea Studien... Nieuw Guinea Studien [Jaargang 5. nr. 4. oktober 1961] Paperback in goede staat. Kopsnede licht roestvlekkerig. [trefwoord: Nederlands-Nieuw-Guinea] Stichting Studiekring voor Nieuw-Guinea (red.); € 6,00 In winkelwagen
Nieuw Guinea Studien... Nieuw Guinea Studien [Jaargang 1. nr. 2. april 1957] Paperback in goede staat. Kopsnede licht roestvlekkerig. [trefwoord: Nederlands-Nieuw-Guinea] Stichting Studiekring voor Nieuw-Guinea (red.); € 6,00 In winkelwagen
Nieuw Guinea Studien... Nieuw Guinea Studien [Jaargang 5. nr. 2. april 1961] Paperback in goede staat. Kopsnede licht roestvlekkerig. [trefwoord: Nederlands-Nieuw-Guinea] Stichting Studiekring voor Nieuw-Guinea (red.); € 6,00 In winkelwagen
Nieuw Guinea Studien... Nieuw Guinea Studien [Jaargang 3. nr. 3. juli 1959] Paperback in goede staat. Kopsnede licht roestvlekkerig. [trefwoord: Nederlands-Nieuw-Guinea] Stichting Studiekring voor Nieuw-Guinea (red.); € 6,00 In winkelwagen
Nieuw Guinea Studien... Nieuw Guinea Studien [Jaargang 2. nr. 3. juli 1958] Paperback in goede staat. Kopsnede licht roestvlekkerig. [trefwoord: Nederlands-Nieuw-Guinea] Stichting Studiekring voor Nieuw-Guinea (red.); € 6,00 In winkelwagen
Nieuw Guinea Studien... Nieuw Guinea Studien [Jaargang 6, 1962 COMPLEET. Nrs. januari april juli oktober] Set van 4 paperbacks in redelijke te goede staat. Snedes roestvlekkerig. Nrs 1-3 goede staat. Nr 4 redelijke staat. [trefwoord: Nederlands-Nieuw-Guinea] Stichting Studiekring voor Nieuw-Guinea (red.); € 20,00 In winkelwagen
Nieuw Guinea Studien... Nieuw Guinea Studien [Jaargang 4, 1960 COMPLEET. Nrs. januari april juli oktober] Set van 4 paperbacks in goede staat. Snedes roestvlekkerig.[trefwoord: Nederlands-Nieuw-Guinea] Stichting Studiekring voor Nieuw-Guinea (red.); € 24,50 In winkelwagen
Het Nieuw-Guinea... Het Nieuw-Guinea Vraagstuk. Een opgave voor de natie Paperback. Naam op schutblad, boek vertoont sporen van gebruik. In goede staat. Van Baal, J.; € 5,00 In winkelwagen
Stephen Roach on the... Stephen Roach on the Next Asia. Opportunities and Challenges for a New Globalization Mooi exemplaar. Dikke hardback met nette stofomslag in zeer goede staat. Engelstalig. Roach, Stephen S.; € 14,00 In winkelwagen