Herinneringen uit de... Herinneringen uit de Oude Tijd Goed exemplaar, iets dikkere paperback met zijflappen, geen naam voorin, rechte rug, paar kleine vlekjes op de achterkant. Annie Salomons ; € 4,00 In winkelwagen
Engelenplaque,... Engelenplaque, notities van alledag 1966-2003 [Prive Domein 250] Goed exemplaar, dikke paperback met zijflappen, 1 leesvouwtje in de verder nog witte rug, geen naam voorin, eerste druk. Eigen keuze uit het dagboek van de Nederlandse schrijver (1951- ) in de periode 1966-2003. A.F.Th. van der Heijden; € 7,50 In winkelwagen
De wereld wil Bedrogen... De wereld wil Bedrogen worden [Prive Domein 227] Paperback met zijflappen, rug scheef door het lezen en heeft 1 leesvouwtje, geen naam voorin. Autobiografische fragmenten van de Nederlandse schrijver-schilder (1938- ). Jean-Paul Franssens; € 5,00 In winkelwagen
Familieportret van... Familieportret van Prive-Domein Mooie hardcover uitgave met stofomslag. Geen naam voorin, 1 kleine beschadiging aan het ruggetje van de omslag, zie foto. Peter J. Claessens (samenstelling); € 4,00 In winkelwagen
Van over het Graf... Van over het Graf [Prive Domein 165] Paperback met zijflappen, rug ietsjes scheef door het lezen, maar heeft geen harde leesvouwen, geen naam voorin, in goede staat. Vladimir Petsjerin; € 11,50 In winkelwagen
De Namiddag van een... De Namiddag van een Schrijver: Autobiografische Fragmenten en Verhalen [Prive domein 27] Goed exemplaar, paperback met zijflappen, geen naam voorin, rechte rug met wat minieme vlekjes, zie foto. Gekozen, vertaald en van een nawoord voorzien door Jan Donkers. Bloemlezing uit de jaren 1929-1940 en een interview met de schrijver uit 1936. F. Scott Fitzgerald; € 7,50 In winkelwagen
Hij heette Vlasov... Hij heette Vlasov [Oorlogsdomein 16] Prachtexemplaar. Halflinnen. Hardback, als nieuw. Een Russische generaal komt in de Tweede Wereldoorlog voor een moeilijke keuze te staan. Jean-Christophe Buisson; Mieke van Laake (vertaling); € 7,85 In winkelwagen
Verwoest Arcadië Verwoest Arcadië Paperback, vlek en plekje achterkant, rug verkleurd, naam voorin, iets vlekkerige bovensnee 'Aan boeken en jongens kon hij geen weerstand bieden' is het thema van deze gefictionaliseerde autobiografie. Gerrit Komrij ; € 5,00 In winkelwagen
De buitenkant De buitenkant Paperback met flappen, in goede staat Alfabetisch op trefwoord geordende citaten uit interviews met de Nederlandse schrijver (1944- ). Gerrit Komrij ; € 9,50 In winkelwagen
De namiddag van een... De namiddag van een schrijver: autobiografische fragmenten en verhalen [Prive Domein 27] Net exemplaar, geen naam voorin, in goede staat. Gekozen, vertaald en van een nawoord voorzien door Jan Donkers. Bloemlezing uit de jaren 1929-1940 en een interview met de schrijver uit 1936. F. Scott Fitzgerald ; € 10,00 In winkelwagen
Brieven van H.N.... Brieven van H.N. Werkman 1940-1945 [Prive Domein nr 10] Paperback, eerste druk 1968, deels onafgesneden. Rug met verkleuring, enkele inscheuringen. In redelijk tot goede staat. J. Martinet; € 7,50 In winkelwagen
De ivoren kooi... De ivoren kooi [Prive-Domein] Pocket in redelijk goede staat. Rug verkleurd. Naam voorin. Ruikt wat rokerig. Keuze uit het dagboek van de Franse letterkundigen over de periode 1864-1868. Edmond de Goncourt; Jules de Goncourt; € 3,50 In winkelwagen
De buitenkant... De buitenkant [Prive-Domein] Paperback met flappen in goede staat. Dit tweehonderdste deel van Privé-domein is een uniek soort autobiografie: een uit interviews gecomponeerd zelfportret in de vorm van een woordenboek. De buitenkant geeft van A tot Z (of liever gezegd, van de Achterhoek tot het Zuiden) een toegankelijk overzicht van Komrijs veelzijdige interesses: lelijkheid, liefde en luiheid; poëzie, polemiek en politiek; recensent, religie en Reve; volwassenheid, vriendschap en vrouwen. De buitenkant is, hoewel door buitenstaanders genotuleerd, een hoogstpersoonlijk 'abecedarium' en biedt, aangenaam leesbaar en aangenaam hanteerbaar, een soort landkaart van Komrijs territorium: over wie heeft hij ook alweer wat gezegd? Wat had hij te beweren over dat-en-dat? Dit virtuoze Komrij-compendium is een biotoop in de vorm van een naslagwerk, een mythologie weerspiegeld in de facetten van gebroken glas, een twintigste-eeuwse Ideeënbundel. 'Ik ben een soort opblaasbaar opgerold piepertje. De mensen zien alleen de buitenkant. Het mooiste komt nog.' - Gerrit Komrij Gerrit Komrij; € 5,00 In winkelwagen
Rebels en Beminnelijk.... Rebels en Beminnelijk. Brieven van Belle van Zuylen-Madame de Charriere (1740-1805) aan Constant d'Hermenches Paperback met zijflappen, rug verkleurd, ex-libris voorin, achterkaternen wijken iets, in nette en goede staat Keuze uit de brieven van de Nederlandse schrijfster (1740-1805), waaruit haar zelfontleding en vrijheid van maatschappelijke opvattingen blijkt. Belle van Zuylen; Isabelle de Charriere; Simone Dubois ; € 5,00 In winkelwagen
Bekentenissen van een... Bekentenissen van een Ierse Rebel [Prive Domein 14] Paperback met zijflappen, rug wat verkleurd en onderaan de rug ietsjes geribbeld, verder in goede en frisse staat. Rechte rug Herinneringen van de Ierse toneelschrijver (1923-1964) aan de jaren 1941-1955, in welke periode hij tot veertien jaar gevangenisstraf veroordeeld werd wegens politieke delicten Brendan Behan; € 10,00 In winkelwagen
De buitenkant... De buitenkant [Prive-Domein] Paperback met flappen in redelijke staat. Rug scheef gelezen. Ex libris voorin. Dit tweehonderdste deel van Privé-domein is een uniek soort autobiografie: een uit interviews gecomponeerd zelfportret in de vorm van een woordenboek. De buitenkant geeft van A tot Z (of liever gezegd, van de Achterhoek tot het Zuiden) een toegankelijk overzicht van Komrijs veelzijdige interesses: lelijkheid, liefde en luiheid; poëzie, polemiek en politiek; recensent, religie en Reve; volwassenheid, vriendschap en vrouwen.De buitenkant is, hoewel door buitenstaanders genotuleerd, een hoogstpersoonlijk 'abecedarium' en biedt, aangenaam leesbaar en aangenaam hanteerbaar, een soort landkaart van Komrijs territorium: over wie heeft hij ook alweer wat gezegd? wat had hij te beweren over dat-en-dat? Dit virtuoze Komrij-compendium is een biotoop in de vorm van een naslagwerk, een mythologie weerspiegeld in de facetten van gebroken glas, een twintigste-eeuwse Ideeënbundel. Gerrit Komrij; € 4,50 In winkelwagen
Omzien in... Omzien in verwondering, Herinneringen van Annie Romein-Verschoor - Deel II [Prive-Domein] Paperback met flappen, stickertje op kaft (zie foto) verder in goede staat. Romein-Verschoor, Annie; € 5,00 In winkelwagen
De Zoon van een... De Zoon van een Dienstbode [Prive-Domein]. Paperback met flappen, naam op schutblad, wat leesvouwen in rug, rug boek is wat verkleurd, netjes afgesneden pagina`s, in goede staat. Uit het Zweeds vertaald door Marguerite E. Tornqvist-Verschuur. Met een inleiding van Egil Tornqvist. Strindberg, August; € 8,50 In winkelwagen
De Wereld van Willem... De Wereld van Willem de Merode Paperback, in goede tot zeer goede staat, geen naam voorin, rechte rug. Hans Werkman; € 5,00 In winkelwagen
Herinneringen uit de... Herinneringen uit de Oude Tijd [Prive-Domein]. Dikke paperback met flappen, lichte leesvouwen in rug, verder in goede staat. Fotokatern. Definitieve uitgave, voorzien van aantekeningen, bezorgd door Harry G.M. Prick. Salamons, Annie; € 6,50 In winkelwagen
Herinneringen uit de... Herinneringen uit de oude tijd. Aan schrijvers die ik persoonlijk heb gekend [Prive-Domein] Dikke paperback met flappen, vlekje op achterkant kaft, in redelijke staat. Nog prima te gebruiken, Definitieve uitgave, voorzien van aantekeningen, bezorgd door Harry G.M. Prick. Salomons, Annie; € 5,00 In winkelwagen
Herinneringen uit de... Herinneringen uit de oude Tijd. Aan schrijvers die ik persoonlijk heb gekend [Prive-Domein nr. 99]. Dikke paperback met flappen, wat leesvouwen in rug, kaft en rug boek zijn wat verkleurd, in goede staat. Net ex. Definitieve uitgave, voorzien van aantekeningen, bezorgd door Harry G.M. Prick. Salomons, Annie; € 7,00 In winkelwagen
Ik ben niets... Ik ben niets veranderd. Journalen. [Prive-Domein nr. 45] Paperback met flappen, naam en datum op schutblad, rug boek is wat verkleurd, verder in goede staat. Peereboom, J.J.; € 5,00 In winkelwagen
Brieven aan Marius... Brieven aan Marius Brinkgreve 1908-1914 [Prive-domein nr. 58] Klein formaat paperback met flappen, naam en datum op schutblad, in goede staat. Net ex. Met inleiding en aantekeningen bezorgd door Margaretha H. Schenkeveld. Adrianus Roland Holst; € 7,00 In winkelwagen
Brieven aan Marius... Brieven aan Marius Brinkgreve 1908-1914 [Prive-Domein] Paperback met flappen, rug boek is wat bevlekt, in redelijke staat. Brieven van de Nederlandse schrijver, gericht aan zijn vriend Marius Brinkgreve (1888-1965). Met inleiding en aantekeningen bezorgd door Margaretha H. Schenkeveld Adrianus Roland Holst; Marius Roelof Johan Brinkgreve; € 5,00 In winkelwagen
Ik heb nu weer de Tijd... Ik heb nu weer de Tijd [Prive-Domein] Dikke paperback met flappen in redelijk goede staat. Aantekening op cover. Plakband op flappen. 1 flap vastgelijmd. Morrien, Adriaan; € 4,50 In winkelwagen
Droeve Snaar, Vriend... Droeve Snaar, Vriend van mij. Brieven [Prive-Domein] Paperback met flappen, rug boek is wat verkleurd, verder in goede staat. Met een voorwoord, aantekeningen en een biografische schets bezorgd door D. van Dalen. Brouwer, L.E.J., C.S. Adama van Scheltema; € 8,50 In winkelwagen
Prive-Domein 1966 -... Prive-Domein 1966 - 1984. [Prive-Domein nr 108] Paperback met flappen, wat leesvouwen in rug, rug boek is wat verkleurd, verder in goede staat. Ros, Martin, Emile Brugman (samenstelling); € 5,00 In winkelwagen
Proloog voor een... Proloog voor een Autobiografie [Prive-Domein nr 92] Dunne paperback met flappen. Cover beschadging, naam en datum op schubtlad, verder in goede staat. Naipaul, V.S.; € 6,50 In winkelwagen
De Buitenkant... De Buitenkant [Prive-Domein nr. 200]. Paperback met flappen, schutblad heeft wat vouwen, in goede staat. Rechte rug. Komrij. Gerrit; € 3,50 In winkelwagen
Verslag van Twee... Verslag van Twee Huwelijken. [Prive Domein nr. 164] Dikke paperback met flappen, naam en datum op schutblad, wat leesvouwen in rug, verder in goede staat. Vertaald en van een inleiding voorzien door Stella Bromet. Strindberg, August; € 10,99 In winkelwagen
Ik ben niets... Ik ben niets veranderd. Journalen [Prive-Domein nr. 45] Paperback met flappen, rug boek is wat verkleurd, wat roestvlekjes op bovensnede, verder in goede staat. Peereboom, J.J.; € 5,00 In winkelwagen