Verzameld werk DEEL 3.... Verzameld werk DEEL 3. Een circusjongen, Een eigen huis Hardcover, linnen gebonden met stofomslag en leeslint. Geen naam voorin, omslag ietsjes verkleurd, in zeer goede staat nog. Bevat: Een circusjongen, Een eigen huis, Oud en eenzaam, Moeder en zoon Gerard Reve; € 10,00 In winkelwagen
Verzameld werk DEEL 2.... Verzameld werk DEEL 2. Op weg naar het einde, Brief aan mijn bank Forse linnen gebonden hardcover met stofomslag en leeslint. Geen naam voorin, omslag heeft miniem rafeltje bovenkant. Verder nagenoeg als nieuw. Bevat: Op weg naar het einde, Brief aan mijn bank, Nader tot U, Vier pleidooien, De taal der liefde, Lieve jongens, Het zingend hart Gerard Reve; € 10,00 In winkelwagen
Brieven uit de oorlog... Brieven uit de oorlog 1939-1945 Iets dikkere hardcover met stofomslag. Geen naam voorin, omslag is wel ietsjes verkleurd, zie foto op de site van Boek2. Boek zelf is in uitstekende conditie. Brieven van de Duitse schrijver (1917-1985) over zijn soldatentijd (1938-1945) in het leger van Hitler. Heinrich Böll; G. Hauth-Grubben (vertaling); € 7,50 In winkelwagen
De vrijheid nog... De vrijheid nog veroveren. Richard Minne 1891-1965 Mooi exemplaar, forse linnen gebonden hardcover met stofomslag. Geen naam voorin, nog nagenoeg als nieuw. Met leeslint. Biografie van de Vlaamse dichter Richard Minne (1891-1965). Marco Daane; € 7,50 In winkelwagen
Verre jaren, Onrustige... Verre jaren, Onrustige jeugd, Begin van een onbekend tijdperk, Tijd van grote verwachtingen, Sprong naar het zuiden Complete set van 6 pocket. Zijn wel aan de randjes wat verkleurd door ouderdom en er staat een naam voorin. Konstantin Paustovskij; Wim Hartog (vertaling); € 56,00 In winkelwagen
Anne en Jopie, leven... Anne en Jopie, leven met Anne Frank Paperback, kaft verkleurd, stempel voorin, rug iets scheef door het lezen, tweedehands in redelijk goede staat. De ervaringen van een vriendin van Anne Frank tijdens de Tweede Wereldoorlog en in de periode daarna. Jacqueline van Maarsen; (Jopie); € 3,90 In winkelwagen
The Diary of Anne... The Diary of Anne Frank (Unabridged and Illustrated) Engelstalige pocket in goede staat. Geen naam voorin, geen leesvouwen, klassieker. Engelse vertaling van het Dagboek van Anne Frank. " ... Anne's astonishingly intimate diary was found by accident. With a touch of genius it records the strains of her unusual life, the problems of her unfolding womanhood, her falling in love, her unswerving faith in her religion. And it reveals the shining nobility of her spirit ..." [Back cover]. Anne Frank; Storm Jameson (translation); € 7,50 In winkelwagen
Houden van jezelf,... Houden van jezelf, basis van geluk Paperback in goede staat. Geen naam voorin, 1x gelezen. Als de mens zichzelf kan accepteren zoals hij is, voelt hij zich gelukkiger. Zelfverwerkelijking. Paul Salim Kluwer; € 2,99 In winkelwagen
Het leven uit een dag Het leven uit een dag Goed exemplaar, hardcover met (iets verkleurde) stofomslag. Geen naam voorin, komt met relevant krantenartikel erbij. Een jongen die opgroeit in een wereld waar de mens slechts een dag leeft en de liefdesdaad eenmalig is, vermoordt samen met zijn vriendin een blinde man om zodoende in de hel terecht te komen waar de dingen wel herhaalbaar zijn. A.F.Th. van der Heijden; € 7,50 In winkelwagen
Turks Fruit Turks Fruit Hardcover met stofomslag. Omslag heeft een klein scheurtje, geen naam voorin, in goede staat. Klassieker. Tragikomische episoden, vol erotiek, dood en ellende, uit de relatie tussen de verteller en de vrouw die hem verliet. Jan Wolkers ; € 7,50 In winkelwagen