The Heavenly City of... The Heavenly City of the Eighteenth-century Philosophers Engels, pocket, in onberispelijke staat Here a distinguished American historian challenges the belief that the eighteenth century was essentially modern in its temper. In crystalline prose Carl Becker demonstrates that the period commonly described as the Age of Reason was, in fact, very far from that; that Voltaire, Hume, Diderot, and Locke were living in a medieval world, and that these philosophers "demolished the Heavenly City of St. Augustine only to rebuild it with more up-to-date materials." In a new foreword, Johnson Kent Wright looks at the book's continuing relevance within the context of current discussion about the Enlightenment."Will remain a classic--a beautifully finished literary product."--Charles A. Beard, American Historical Review"The Heavenly City of the Eighteenth-Century Philosophers remains one of the most distinctive American contributions to the historical literature on the Enlightenment. . . . [It] is likely to beguile and provoke readers for a long time to come."--Johnson Kent Wright, from the foreword Carl Lotus Becker ; € 8,50 In winkelwagen
Renaissance... Renaissance Configurations. Voices - Bodies - Spaces 1580-1690 Engels, paperback, vrijwel als nieuw, vlekje op de ondersnee Renaissance Configurations is a ground-breaking collection of essays on the structures and strategies of Early Modern culture - as embodied in issues of gender, sexuality and politics - by a group of critics from the new generation of Early Modern specialists. The essays focus on the relations of public and private, of verbal and spatial, of textual and material, reading and re-reading texts, both canonical and non-canonical, with a textual and historical rigour often considered lacking in work with theoretical premises. The collection as a whole offers a clear sense of the direction to be taken by Early Modern studies over the next decade. G. Mcmullan (edr.); € 15,00 In winkelwagen
Explanation by... Explanation by Description. An essay on historical methodology Engels, softcover, in zeer goede staat Fred D. Newman; € 10,00 In winkelwagen
Heer op kamer Heer op kamer Gebonden met stofomslag, als nieuw, lichte verkleuring Een kamerhuurder vertoont verontrustende trekjes, die Jack the Ripper in gedachten roepen. Willem Brakman ; € 5,00 In winkelwagen
De warmte van het... De warmte van het zelfbedrog Gebonden met omslag, in zeer goede staat Een jongeman verlaat in verwarde toestand zijn huis om zich in het volle leven te storten. Mark Boog ; € 4,00 In winkelwagen
De Antichrist, vloek... De Antichrist, vloek over het christendom Paperback, geen naam voorin, in goede staat. Friedrich Nietzsche; Pe Hawinkels (vertaling); € 6,90 In winkelwagen
Een golfje op de... Een golfje op de stroom: uitspraken en aforismen uit boeken en brieven Paperback, met zijflappen, net exemplaar. Rug ietsjes verkleur, geen naam voorin. Hermann Hesse; M. Coutinho (vertaling); € 5,00 In winkelwagen
Een zachte dood Een zachte dood Pocket rug ietsjes verkleurd, geen naam voorin, net exemplaar. Autobiografisch relaas van het sterfbed van de moeder van de schrijfster. Simone de Beauvoir; Greetje van den Bergh (vertaling); € 5,00 In winkelwagen
Het Menselijk Tekort Het Menselijk Tekort Hardcover met beschadigde stofomslag. Naampje voorin, verder nog goed. André Malraux; Eddy du Perron (vertaling); € 7,50 In winkelwagen
Het Kapittel of De... Het Kapittel of De Priester van Stargorod Net exemplaar. Pocket, nog in zeer goede staat. Geen naam voorin, nog een rechte rug zonder leesvouwen. Nicolaj S. Ljeskov; S. van Praag (vertaling); € 10,00 In winkelwagen
Teken van leven Teken van leven Paperback met zijflappen, in goede staat, vertaling C.J. Pouw en Wilfred Smit, met noten Jevgenij Zamjatin; € 2,99 In winkelwagen
FORD 1969 CAR Service... FORD 1969 CAR Service Specifications Geniet boekje, klein plekje kaft, maar verder in goede staat nog. Ford; € 15,00 In winkelwagen
Betriebsanleitung für... Betriebsanleitung für den Personenkraftwagen TRABANT (ausgäbe 1963) Een originele handleiding voor de trabant. Het boekje is in gebruikte staat. Duitstalig. VEB Sachsenring Automobilwerke; € 15,00 In winkelwagen
SPLIT, een sexboekje... SPLIT, een sexboekje voor en door lesbische vrouwen Zeldzaam, magazine, geniet boekje met een aantal erotische verhalen, geillustreerd met in totaal 4 (zw-w) foto`s. Split is een persoonlijk initiatief, schaars. Dit is het eerste nummer. Het tweede nummer zou uitkomen in het najaar van 1989. Ik ben echter nooit een tweede nummer ergens tegengekomen, dus ik weet niet of dat ook daadwerkelijk gebeurd is destijds. Maria de Cock; Mieke Zaal (redactie); € 29,00 In winkelwagen
Album Modelstudier nr. 77 Album Modelstudier nr. 77 Het betreft hier een vintage tijdschrift, speciaal voor kunstenaars en illustratoren, met erotische fotografie, bedoeld om beter het vrouwelijk lichaam te leren tekenen. Het bevat een collectie naaktfotografie en modelstudies in zwart-wit, de cover is in kleur. Dit exemplaar is in goede conditie. O.M. Hansen (red.); € 20,00 In winkelwagen
Kennis Voertuig en... Kennis Voertuig en Onderhoud A4 formaat map met informatie en illustraties over het onderhouden van pantservoertuigen, ondermeer brandblussysteem, luchtfilters, eindaandrijving, ontstekingsinstallatie, versnellingsbak, oliesmeersysteem, sneewschraper, en plaatjes van de tekens met de arm en hand. PIROC; € 20,00 In winkelwagen
Newsweek (Apollo... Newsweek (Apollo Tragedy) February 6, 1967 This original Newsweek magazine is a historic edition that urgently covered the tragic Apollo 1 fire that killed astronauts Gus Grissom, Ed White, and Roger Chaffee. Collectible. It is in very good condition. Kermit Lansner (managing editor); € 10,00 In winkelwagen
RADIOWERELD No 41... RADIOWERELD No 41 (vijfde jaargang, 11 oktober 1928) Antiek tijdschrift in zeer goede staat. J.J. Lichtenveldt (redactie); € 20,00 In winkelwagen
RADIOWERELD No 40... RADIOWERELD No 40 (vijfde jaargang, 4 oktober 1928) Antiek tijdschrift in zeer goede staat. J.J. Lichtenveldt (redactie); € 20,00 In winkelwagen
Bromfiets juli/aug.... Bromfiets juli/aug. 2011 Nr. 4 (het oude bromfietsblad ter wereld) Magazine over brommers, in nieuwstaat. Over restauratie, de RAI tweewieler van 1968, Encarwi, de geniale gasfabriek, ROMI, het merk dat nooit geboren werd, HDR (special, Everest, Santamarina, volbloed Italiaanse met een Hollands paspoort. redactie; € 5,00 In winkelwagen
Brief van een... Brief van een islamitische vrouw Pocket in goede staat. Rana Kabbani; Nicky de Swaan (vertaling); € 2,99 In winkelwagen
Donald Duck... Donald Duck (Pocketbook 8, Engelse Editie) Stories from Duckburg Pocket, Engelstalig, leuk voor kinderen om de Engelse taal op een speelse manier beter te leren lezen. Bevat 8 verhalen en achterin het boekje zit een deel waarin per verhaal de belangrijkste woorden worden vertaald naar het Nederlands. Disney; € 7,50 In winkelwagen
Donald Duck (Pocket... Donald Duck (Pocket 181) De Verschrikkelijke Hollander Pocket in uitstekende staat. Disney; € 4,00 In winkelwagen
Donald Duck... Donald Duck (Duitstalige pocket) 30 Jahre Lustiges Taschenbuch (LTB230) Pocket, taal Duits, in uitstekende staat. German Edition, Comic Book. Leuk voor kinderen om de Duitste taal op een speelse manier beter te oefenen. Disney; € 9,50 In winkelwagen
Souvenirs Souvenirs Franstalig (erotisch) fotoboek, oblong formaat hardcover met stofomslag. Mooi exemplaar, nog nagenoeg als nieuw. David Hamilton; € 45,00 In winkelwagen
Des Corps Naturels,... Des Corps Naturels, sonnets de Serge Gainsbourg Franstalig. A4 formaat hardcover, gebonden met stofomslag. Hardcover, with dustjacket, text in French. Rare (erotic) photo book, zeldzaam (erotisch) fotoboek (met vrij jonge vrouwen), dit exemplaar is in zeer goede staat, in very good condition. No name inside, just a few small spots on the inside of the jacket, not mentionable from the outside. Jacques Bourboulon ; € 290,00 In winkelwagen
De Zieleroerselen van... De Zieleroerselen van Sonetteke (Deel 1) Groot formaat hardcover strip in goede staat, ietsjes verkleurde kaft. Geen naam voorin. Claire Bretecher; € 7,50 In winkelwagen
De Prehistorische Wereld De Prehistorische Wereld Mooi exemplaar. Forse hardcover uitgave met mooie geillustreerde stofomslag. Geen naam voorin, nog nagenoeg als nieuw. Een boek vol informatie en prachtige illustraties, 100 in kleur en 250 in zwart-wit. Richard Moody; Jan Honders (vertaling); € 7,50 In winkelwagen
Kaapse raasdonders,... Kaapse raasdonders, het Annie M. G. Schmidt kookboek Hardcover, op de binnenkant van de kaft aan de voorkant staat een handgeschreven boodschap aan de vorige eigenaar, verder is het een mooi exemplaar in zeer goede staat. Kinderkookboek. De samenstelsters haalden allerlei lekkere gerechten uit de boeken van Annie M.G. Schmidt en geven daarvan de recepten, zodat je die ook eens zelf kunt maken. Met zwart-witte en gekleurde tekeningen. Vanaf ca. 10 jaar. Louise Bos; Roos Voorsluis; Annie M. G. Schmidt; € 5,00 In winkelwagen
Tom Tippelaar Tom Tippelaar Mooi exemplaar, groot formaat hardcover uitgave. Geen naam voorin, in zeer goede staat. Met prachtige kleuren illustraties. Tom Tippelaar krijgt de opdracht het eiland Neus uit een vervelende situatie te redden. Op zijn tocht daarheen beleeft hij allerlei sprookjesachtige avonturen. Prentvertelling met grote, kleurrijke schilderingen. Vanaf ca. 10 jaar. Jan Marinus Verburg; Annie M.G. Schmidt; € 19,50 In winkelwagen
Insects of Surinam.... Insects of Surinam. Die Insekten Surinams. Les Insectes De Surinam. Metamorphosis Insectorum Surinamensium 1705 Groot formaat Engelstalige geïllustreerde hardcover, half linnen, mooi exemplaar in zeer goede staat. Geen naam voorin, geen aantekeningen, very good. The masterwork of an entomological pioneer At a time when few women were educated or literate – and rarely travelled – German-born naturalist and artist Maria Sibylla Merian (1647–1717) made history with her studies of insects in Surinam. Trained as a copperplate engraver and watercolorist, she documented the metamorphosis of butterflies, laying the foundation for modern entomology. What Merian observed when breeding native species of butterfly triggered her curiosity, and spurred her to further investigation; the development from ovum, via larva and chrysalis, to adult butterfly was not fully understood in the 17th century. And not every pupa developed into a butterfly, which puzzled Merian for a long time.On seeing a collection of butterflies from Dutch Guiana, modern Surinam, she decided to study tropical flora and fauna, to discover whether the moths and butterflies she saw in collections shared the same life cycle as those she had bred: the egg and caterpillar stage. In 1699 she sailed for South America with daughter Dorothea, the first time any woman had ventured on a journey of exploration on this scale. Having evaluated and categorized her specimens, in 1705 she published her major work Metamorphosis Insectorum Surinamensium, in Dutch and Latin. She made 60 copperplate engravings to illustrate the stages of insect development, arranged around the cultivated and wild plants she had encountered on her travels. With its detailed text and imagery, the Metamorphosis is the first work on the natural history of Surinam. For 17th century Europeans it was an insight into an unknown world. TASCHEN’s reprint of a hand-colored first edition copy includes the complete plates with a commentary by Katharina Schmidt-Loske. Merian accomplished a pioneering achievement of the modern age. This publication pays homage to her work and offers readers an opportunity to appreciate her sumptuous engravings. Maria Sibylla Merian; Katharina Schmidt-Loske; € 85,00 In winkelwagen
Het Tibetaanse boek... Het Tibetaanse boek van leven en sterven Mooi exemplaar. Forse hardcover editie, rug ietsjes verkleurd, geen naam voorin, verder nog nagenoeg als nieuw. Komt samen met een relevant krantenartikel uit 1995, de periode dat de 1e Nederlandse vertaling uitkwam met hulp van het vertaal-collectief van Rigpa Nederland. Dit is een mooi exemplaar van de eerste 2500 exemplaren die de eerste druk betrof. Met een voorwoord van Z.H. de Dalai Lama. Tibetaans boeddhistische visie op de omgang met dood en sterven. Sogyal Rinpoche; Patrick Gaffney (bewerkt door); Andrew Harvey (bewerkt door); € 15,00 In winkelwagen