Verbeeld verleden, Het... Verbeeld verleden, Het hart van Schuytgraaf Paperback in goede staat. Oblong. Geillustreerd. Sander van Bodegraven (voorwoord); € 6,50 In winkelwagen
Lettering Workbooks:... Lettering Workbooks: Traditional Penmanship. Dunne paperback, als nieuw. Mooi ex. Engelstalig. Trudgill, Anne.; € 4,99 In winkelwagen
Die burgundischen... Die burgundischen Niederlande Groot formaat halflinnen gebonden boek in cassette. In redelijke staat; buts/schadiging aan bovenzijde rug. Met stofomslag. Fraai geillustreerd. Duitstalig. Walter Prevenier en Wim Blockmans; € 30,00 In winkelwagen
Mohammed. Mohammed. Paperback, rug boek is wat verkleurd, vouwtje in kaft, verder in goede staat. Nog prima te gebruiken. Vertaling door Remko J.L. ter Laan. Dermenghem, Emile.; € 4,50 In winkelwagen
Caroline Roussel,... Caroline Roussel, Peintre brodeur Hardback in goede staat. Stofomslag. Oblong. Fraai geillustreerd. Franstalig. Gabriel Abiker (tekst); € 9,00 In winkelwagen
Japanese porcelain Japanese porcelain Linnen gebonden boek in goed staat. Goud op snee en goudopdruk. 1 katern lossig. Roestvlekjes. Fraai geillustreerd. Engelstalig. Naam op schutblad. Egan Mew; € 16,50 In winkelwagen
Een circus van steen:... Een circus van steen: De architectuur van een zeldzaam theater. gebonden met stofomslag, 23 x 25 cm., in zeer goede staat. Rooy, Max van; € 2,99 In winkelwagen
Het mooiste schilderij... Het mooiste schilderij van Nederland hardcover, 23 x 23 cm, in zeer goede staat. Kooke, Sandra; Henny de Lange; € 4,50 In winkelwagen
Istanbul, De stad en... Istanbul, De stad en de sultan Groot formaat linnen gebonden boek in zeer goede staat. Stofomslag. Fraai geillustreerd. Mooi exemplaar. Marlies Kleiterp en Charlotte Huygens (red.); € 7,50 In winkelwagen
Santiago de... Santiago de Compostela, 1000 ans de Pelerinage Europeen [Europalia 85 Espana] Dikke, groot formaat softcover in goede staat. Geillustreerd. Franstalig. Cl. Dumortier en anderen; € 12,95 In winkelwagen
301 lithoos 1802-1981 301 lithoos 1802-1981 Groot formaat linnen gebondne boek in goede staat. Stofomslag scheurtjes. Rijkelijk geillustreerd. Dave Desjardijn (samenstelling); € 11,95 In winkelwagen
Imitation and... Imitation and inspiration, Japanese influence on Dutch art from 1650 to the present Paperback in goede staat. Oblong. Enkele vouwtjes. Rijkelijk geillustreerd. Engelstalig. Ch. van Rappard-Boon en anderen; € 12,50 In winkelwagen
Kwesties Van Betekenis Kwesties Van Betekenis Paperback met flappen als nieuw. Rijkelijk geillustreerd. Mooi exemplaar. E. de Jongh; € 17,50 In winkelwagen
Molens in... Molens in Noord-Holland, Inventarisatie van het Noordhollands molenbezit Groot formaat linnen gebonden boek. Goudopdruk. Stofomslage gerepareerd. Met tal van foto's. B.W. Colenbrander en anderen (red.); € 14,95 In winkelwagen
Nurnberg 1300-1550 -... Nurnberg 1300-1550 - Kunst der Gotik und Renaissance Dikke, groot formaat paperback in zeer goede staat. Fraai geillustreerd. Duitstalig. Prima exemplaar. Alfred Wendehorst en anderen; € 16,50 In winkelwagen
Istanbul - De stad en... Istanbul - De stad en de sultan Groot formaat linnen gebonden boek in zeer goede staat. Stofomslag. Fraai geillustreerd. Mooi exemplaar. Marlies Kleiterp en Charlotte Huygens (red.); € 7,50 In winkelwagen
Splendeurs d'Espagne... Splendeurs d'Espagne et les villes belges 1500-1700 I + II [Set van 2 boeken] 2 groot formaat paperbacks met flappen in goede staat. Rijkelijk geillustreerd. Franstalig. Boeken niet afzonderlijk te koop. Leesvouwen in rug. Gonzalo Anes en anderen; € 22,50 In winkelwagen
De verzameling Van Eeghen De verzameling Van Eeghen Linnen met stofomslag. Hardcover. Circa 600 ill. in kleur en z/w. + losse plattegrond. Vlekjes op snedes. B. Bakker, Ellen Fleurbaay, A.W. Gerlagh; € 8,50 In winkelwagen
Die Haager Schule Die Haager Schule Dikke hardback in zeer goede staat. Duitstalig. Geillustreerd. Fraai exemplaar. John Sillevis, Hans Kraan, Roland Dorn, Peter de Boer en Manfred Fath; € 11,95 In winkelwagen
Gebed in schoonheid,... Gebed in schoonheid, Schatten van prive-devotie in Europa 1300-1500 Groot formaat softcover in goede staat. Rijkelijk geillustreerd. Henk van Os; € 8,50 In winkelwagen
All Color Book of Art... All Color Book of Art Nouveau. Groot formaat dunne paperback, in goede staat. Engelstalig. Warren, Geoffrey.; € 4,99 In winkelwagen
Flower Power. The... Flower Power. The Meaning of Flowers in Art. Groot formaat gebonden boek met stofomslag, in goede staat. Mooi ex. Engelstalig. Voorwoord door Anna Pavord. Moore, Andrew; Christopher Garibaldi (ed.); € 9,95 In winkelwagen
Jugendstil in Praag. Jugendstil in Praag. Groot formaat dun gebonden boek met stofomslag, in goede staat. Net ex. Vertaling door Hanny Visser e.a. Vitochova, Marie; Jindrich Kejr; Jiri Vsetecka.; € 8,50 In winkelwagen
The Apartments of... The Apartments of Cosimo in Palazzo Vecchio Hardcover with dustjacket, in very good condition. With illustrations. Engelstalig. Geillustreerd in kleur. Zeer goed exemplaar. Ugo Muccini; Alessandro Cecchi ; € 11,50 In winkelwagen
Dankzij de tiende... Dankzij de tiende Muze. 33 Opstellen uit Kunstschrift. Groot formaat paperback met flappen, kaft vertoont lichte sporen van gebruik, verder in goede staat. Jongh, E. de.; € 11,99 In winkelwagen
A prosperous past, The... A prosperous past, The sumptuous still life in the Netherlands 1600-1700 Linnengebonden hardcover met stofomslag in goede staat. Tweede druk van de rijk geill. tent.cat. (Delft, Cambridge (Mass.), Fort Worth). Engelstalig. Sam Segal; € 20,00 In winkelwagen
Classicism in Modern... Classicism in Modern and Art Music 1914-1935 Net exempalar. Groot formaat gebonden boek met stofomslag, rug omslag is wat verkleurd, verder in zeer goede staat. Engelstalig. The classicism of the 1920s has usually been understood as a counter-modernist, reactionary tendency, summed up in Jean Cocteau's phrase, 'return to order' (Rappel a l'ordre). But the exhibition and catalogue Canto d'Amore, a title taken from De Chirico's key 'metaphysical' painting of 1914, demonstrates that this classicism should be more correctly understood as an alternative modernism, a 'modernist classicism'. The changes of direction undertaken by artists and composers such as Picasso or Stravinsky after the First World War were not a return to the status quo before Cubism or before the new music but a continuation of modernism by other means. Reference back to the classical tradition (or traditions) by such artists and composers did not mean imitation or academicism but necessarily involved a profound alteration of the classical content and form. The complex theme, 'classicism in modern art and music 1914-1935', which is essential to the understanding of the development of art and music between the Wars, is pursued in a number of important essays by leading scholars in the field. Five introductory essays lay out the general theme, and there is also discussion of the related situation in architecture and literature. Gottfried Boehm; Ulrich Mosch; Katharina Schmidt (ed.); € 27,95 In winkelwagen
Marino Marini. Malerei... Marino Marini. Malerei und Graphik Groot formaat boek, linnen gebonden, 33 cm., iets beschadigingen aan de rug. In redelijke staat. Hofmann, Werner (Einl.); Marino Marini; € 7,50 In winkelwagen
Centre Pompidou,... Centre Pompidou, Creation in the heart of Paris Groot formaat paperback in zeer goede staat. Geillustreerd. Engelstalig. Alain Seban (voorwoord); € 9,95 In winkelwagen
Works 2008-2012 Works 2008-2012 Hardback als nieuw. Stofomslag. Met fraaie kleurenillustraties. Nog in cellofaanverpakking. Roessingh, Albert; € 12,50 In winkelwagen
Jeroen Hermkens -... Jeroen Hermkens - Grote litho's Dunne groot formaat paperback met flappen als nieuw. Fraai geillustreerd. Jeroen Hermkens (samenstelling); € 8,50 In winkelwagen
Eeuwen en uren in de... Eeuwen en uren in de Hasseltse kapel. paperback, in zeer goede staat. Puijenbroek, Dr. F.J.M. ; € 7,85 In winkelwagen