Vincent van Gogh en de... Vincent van Gogh en de moderne kunst Groot formaat linnen gebonden boek. Stofomslag deels verkleurd en lichte gebruikssporen. Met 145 ills. in kleur en zwartwit. Gerard Bleijenberg en Stefan van Raay ; € 16,50 In winkelwagen
Die orientalischen... Die orientalischen Knupfteppiche im MAK Dik, groot formaat linnen gebonden boek met stofomslag en leeslint. Paginaranden en snedes licht verkleurd. Fraai geillustreerd. In goede staat. Angela Volker; € 125,00 In winkelwagen
Victorian artists Victorian artists Hardback in goede staat. Scheur in stofomslag en klein deel omslag ontbreekt. Geillustreerd met 123 afbeeldingen. Engelstalig. Quentin Bell; € 8,95 In winkelwagen
Enjoying pictures -... Enjoying pictures - Meditations in the National Gallery and elsewhere Linnen gebonden boek in redelijke staat. Slijtage aan band. Roest. Enigszins krom getrokken. Goudopdruk. Geen stofomslag. Geillustreerd met 32 afbeeldingen. Clive Bell; € 22,50 In winkelwagen
Schilders van Venetie... Schilders van Venetie - Oorsprong en bloei van de Venetiaanse Vedute Linnen gebonden, oblong, met stofomslag. In zeer goede staat. Fraai geillustreerd. Prima ex. Bernard Aikema en Boudewijn Bakker; € 12,50 In winkelwagen
Henk Kneepkens -... Henk Kneepkens - Poetische verbeelding Softcover in zeer goede staat. Mooi geillustreerd in kleur en zwart-wit. Peter Thoben (samenstelling); € 4,75 In winkelwagen
Jan Davidsz - De Heem... Jan Davidsz - De Heem en zijn kring Groot formaat linnen gebonden boek in goede staat. Met stofomslag. Paginaranden licht verkleurd. Fraai geillustreerd. Sam Segal; € 14,95 In winkelwagen
Frans Hals Frans Hals Dikke, groot formaat linnen gebonden hardback in redelijk goede staat. Paginaranden verkleurd. Op schutblad pagina ingeplakt met namen i.v.m. schenking. Fraai geillustreerd. Engelstalig. Met stofomslag. Seymour Slive (red.); € 17,50 In winkelwagen
Will Kellermann,... Will Kellermann, Romantisch avonturisme [gesigneerd] Groot formaat hardback in goede staat. Gesigneerd door Kellerman. Binnenwerk netjes. Butsje en miniem scheurtje aan cover. Christian Oerlemans; € 22,50 In winkelwagen
Grafiekbiennale... Grafiekbiennale Intermezzo 1990-1991 [in slipcase] Slipcase met twee doosjes gevuld met 89 ansichtkaarten en een uitvouwbare folder. Een onbekend aantal ansichtkaarten ontbreken. In redelijke staat. De ansichtkaarten hebben betrekking op de Grafiekbiennale Intermezzo in 1990 en 1991. Jeroen Dijkstra (coordinatie); € 22,50 In winkelwagen
Van Bruegel tot... Van Bruegel tot Rubens, De Antwerpse schilderschool 1550-1650 Dik, groot formaat, linnen gebonden boek met stofomslag. In redelijke staat. Rug omslag beschadigd. Vlekjes ondersnede. Fraai geillustreerd. E. Vandamme en P. Vandenbroeck (red.); € 17,50 In winkelwagen
COBRA post COBRA, 7... COBRA post COBRA, 7 juli - 14 oktober 1991 Dik, groot formaat softcover in zeer goede staat. Leesvouwen in rug. Fraai geillustreerd. Tekst in Nederlands en Frans. W. Van den Bussche en Freddy de Vree; € 32,50 In winkelwagen
Le regne imaginal - 1... Le regne imaginal - 1 Les artistes Cobra, 2 L'imagination materielle [set van 2 hardbacks in cassette] 2 hardback with dustjacket in a very fine condtion. Illustrated. Text in french. In slipcase. Jean-Clarence Lambert; € 32,50 In winkelwagen
Pyke Koch - Souvenir... Pyke Koch - Souvenir d'un songe Mapje met ansichtkaarten van Pyke Koch. Uitgegeven door Centraal Museum Utrecht. Auteur onbekend; € 17,50 In winkelwagen
Jan Sierhuis, 65 Jaar. Jan Sierhuis, 65 Jaar. Linnen gebonden, in goede staat. Net ex. Fuchs, Rudi (voorwoord); € 7,99 In winkelwagen
De schepping van... De schepping van Melle, Visionair realist in de wereld van moderne kunst Groot formaat halflinnen gebonden boek, nagenoeg als nieuw. Rijkelijk geillustreerd. Kadowaardig ex. Leven en werk van de Nederlandse schilder Melle Olderboerrigter (1908-1976), beter bekend als Melle. Bram Kempers; € 16,00 In winkelwagen
Johannes (Jan)... Johannes (Jan) Weissenbruch Groot formaat, linnen gebonden met stofomslag, omslag vertoont wat sporen van gebruik, verder in goede staat. Net ex. Geillustreerd in kleur en zwart/wit. Oeuvre-catalogus van de Nederlandse schilder en graficus (1822-1880) Willem Laanstra.; € 49,95 In winkelwagen
Bruggen in Nederland... Bruggen in Nederland 1800-1940 Deel II - Bruggen van beton, steen en hout Groot formaat hardback, oblong. Met stofomslag. In zeer goede staat. Omslag klein scheurtje. Talrijke illustraties. J. Oosterhoff; € 15,00 In winkelwagen
Ans Markus - Realisme... Ans Markus - Realisme en portretten Groot formaat softcover met flappen in zeer goede staat. Mooi geillustreerd. Tekst in Nederlands en Engels. Marijke Howeler (voorwoord); € 6,50 In winkelwagen
Mondrian from... Mondrian from figuration to abstraction Groot formaat paperback. Nagenoeg als nieuw. Fraai geillustreerd. Engelstalig. H. Overduin en anderen; € 13,50 In winkelwagen
Een vrouw in de kunst,... Een vrouw in de kunst, De innerlijke wereld in de schilderijen van Ans Markus Hardback, nagenoeg als nieuw. Fraai geillustreerd. Mooi ex. Ad van der Blom; € 16,50 In winkelwagen
De stad als uitdaging... De stad als uitdaging - Politiek, planning en praktijk van de stedenbouw Groot formaat softcover met flappen in zeer goede staat. Geillustreerd. Yap Hong Seng; € 7,50 In winkelwagen
Understanding Antique... Understanding Antique Silver Plate Groot formaat linnen gebonden boek met stofomslag. In goede staat. Fraai geillustreerd. Engelstalig. The first book to describe both Old Sheffield Plate and Electroplate along with their short lived predecessors mercury plating, cold gilding and close plating. It includes close up photographs of marks, purchasing advice, cleaning and caring. Stephen J. Helliwell; € 22,50 In winkelwagen
Hollands porcelein... Hollands porcelein collectie Willems - 150 jaar Salomon Stodel Antiquites Groot formaat linnen gebonden boek in zeer goede staat. Met stofomslag. Fraai geillustreerd. Zeldzaam. J. Estie (tekst en samenstelling); € 45,00 In winkelwagen
Hundertwasser. Hundertwasser. Groot formaat paperback met flappen, in zeer goede staat. Mooi ex. Duitstalig. Rand, Harry.; € 14,99 In winkelwagen
De pijn van oud De pijn van oud Hardback in goede staat. Let op: de tekst op de titelpagina is voorgedrukt en hoort bij het boek! Geillustreerd. Ans Markus; € 6,50 In winkelwagen
Hans van Hoek... Hans van Hoek [Singerprijs-cahier nr. 1] Groot formaat cahiersteek. Fraai geillustreerd. Nagenoeg als nieuw. Dominique Colen en Luca Dosi Delfini ; € 4,75 In winkelwagen
Nelleke de Laat, 50... Nelleke de Laat, 50 jaar illustratieve aquarellen Paperback met omslag als nieuw. Fraai geillustreerd. Fraai exemplaar. Peter Thoben (samenstelling); € 7,50 In winkelwagen
Since Cezanne Since Cezanne Linnen gebonden hardback in goede staat. Geillustreerd. Roest, m.n. snedes en paginaranden. Geen stofomslag. 1e druk. Clive Bell; € 32,50 In winkelwagen
Hinderik, of de... Hinderik, of de Schoonheid van Roest of Plexiglas. Pracht exemplaar, paperback, zo goed als nieuw. Alkema, Hanny.; € 12,50 In winkelwagen
Van velerlei pluimage.... Van velerlei pluimage. [Nijmeegse Kunsthistorische Monografieen 1] Paperback met flappen, zo goed als nieuw. Pracht exemplaar. Jonker, Menno; Erlend de Groot; Caroline de Hart (red.); € 17,50 In winkelwagen
Die Quintessenzen Die Quintessenzen Paperback met flappen in zeer goede staat. Geillustreerd. Duitstalig. Katalogus van Duitse kunstenaars. Sabine W. Schwefel, Lydia Koch en anderen; € 15,00 In winkelwagen