Paul Cezanne Paul Cezanne Groot formaat softcover in goede staat. Geillustreerd met 46 platen in kleur. Copplestone, Trewin; € 5,00 In winkelwagen
Museum voor Oude Kunst... Museum voor Oude Kunst - Een keuze Helena Bussers (red.); € 17,50 In winkelwagen
Architekturfuhrer... Architekturfuhrer Tessin und Lombardei Paperback, kaft is wat verkleurd, tekst op binnenkant kaft, wat leesvouwen in rug, verder in goede staat. Net ex. Duitstalig. In good condition. Text in German. Brown-Manrique, Gerardo.; € 12,50 In winkelwagen
How Designers Think How Designers Think Paperback, wat scheefgelezen, verder in goede staat. Engelstalig. In good condition. Text in English. Bryan Lawson; € 12,50 In winkelwagen
De Bouwkunst van MBM.... De Bouwkunst van MBM. Constructie, Samenleving en Omgeving. Dunne paperback, reliefstempel op kaft, verder in goede staat. Net ex. Gribling, Sebastiaan.; € 4,00 In winkelwagen
Miracle de la couleur,... Miracle de la couleur, Impressionisme en post-impressionisme Groot formaat hardback met stofomslag in goede staat. Linnen. Geillustreerd. Prima ex. Benno Tempel en Charlotte van Regenmortel (red.); € 10,00 In winkelwagen
Lioubov Popova Lioubov Popova Thick, linen bound hardback with wrapper in a good condtion. With 300 illustrations in bw and 133 in color. Text in French. Natalia Adaskina, Dimitri Sarabianov; € 40,00 In winkelwagen
Art of the October... Art of the October Revolution Groot formaat. Linnen gebonden. Met stofomslag. Met 384 illustraties. Prima exemplaar. Engelstalig. Mikhail Guerman (samenstelling); € 12,50 In winkelwagen
De A van Cobra in... De A van Cobra in woord en beeld - 50 jaar Cobra Groot formaat. Linnen gebonden. Met stofomslag. Fraai geillustreerd. In zeer goede staat, nagenoeg als nieuw. Door middel van foto's, tijdschriften en andere uitgaven en documenten uit de periode 1947-1955 wordt een beeld gegeven vande activiteiten vande Experimentele Groep in Holland, opgericht inde zomer van 1948 in Amsterdam. Toen in november 1948 in Parijs de experimentele groepen uit Denemarken, België en Nederland werden samengevoegd, COBRA, kreeg de kunstvernieuwing Euopese status. Aandacht voor het artistieke klimaat, de contacten tussen de schilders en schrijvers, hun ateliers, samenwerking, netwerken, verkoop. Ed Wingen, Nico Koster, Vincent Vlasblom (red.), Cees List (voorwoord); € 22,50 In winkelwagen
Tatlin Tatlin Dik linnen gebonden boek in goede staat. Met stofomslag. Naam voorin. Met 426 illustraties, waarvan 76 in kleur. Engelstalig. Prima ex. Larissa Alekseevna Zhadova (ed.); € 50,00 In winkelwagen
Gustav Kimt - Egon... Gustav Kimt - Egon Schiele Groot formaat linnen gebonden hardback in zeer goede staat. Fraai geillustreerd. Engelstalig catalogus van kunsthandel in Wenen. Mooi exemplaar. Marian Bisanz-Prakken, Jane Kallir, Edwin Lachnit; € 20,00 In winkelwagen
The Utrecht Psalter in... The Utrecht Psalter in Medieval Art - Picturing the Psalms of David Groot formaat paperback, randjes licht verkleurd, verder in zeer goede staat. Geen naam of aantekeningen in het boek. Met bijbehorende brochure met teksten ter begeleiding van de tentoonstelling. Engelstalig. Koert van der Horst, William Noel, Wilhelmina C.M. Wustefeld (red.); € 20,00 In winkelwagen
Closing Time, Jan Vanriet Closing Time, Jan Vanriet Dikke paperback als nieuw. Fraai geillustreerd. Mooi edemplaar. Maarten Doorman en Eric Rinckhout; € 20,00 In winkelwagen
Sigisbert Chretien... Sigisbert Chretien Bosch Reitz Groot formaat dunne hardback, zo goed als nieuw. Mooi ex. Rinus Ferdinandusse; Ann Blokland; € 10,00 In winkelwagen
Pierre-Auguste Renoir. Pierre-Auguste Renoir. Groot formaat paperback, zo goed als nieuw. Mooi ex. Copplestone, Trewin.; € 5,00 In winkelwagen
Rembrandt. Leven en... Rembrandt. Leven en Werk van A - Z. Paperback, zo goed als nieuw. Mooi ex. Rohde, Shelley.; € 5,00 In winkelwagen
Georges Seurat. [De... Georges Seurat. [De Impressionisten] Groot formaat hardback met stofomslag, in goede staat. Mooi ex. Vertaling door Anko Kwee. Hautecoeur, Louis; € 10,00 In winkelwagen
Georges Folmer, A... Georges Folmer, A retrospective [invitation for private view] Kaart met draaischijf van het werk Roto-peinture - blue et orange van Georges Folmer. Uitgegeven als uitnodiging voor een expostie van werk van Folmer. Waterhouse and Dodd (red.); € 7,50 In winkelwagen
Egon Schiele Egon Schiele Groot formaat paperback, in goede staat. Net ex. Nederlandse vertaling door Gerrit Komrij. Comini, Alessandra.; € 12,50 In winkelwagen
Willink Willink Dik, groot formaat, linnen gebonden. In goede staat. Met stofomslag. Paginaranden verkleurd. Fraai geillustreerd, deels met ingeplakte platen. Leven en werk van de Nederlandse kunstenaar. Hans Ludwig C. Jaffe; € 23,95 In winkelwagen
La Sainte-Chapelle La Sainte-Chapelle Six color plates of the windows of Sainte Chaplle, tipped in large folder. Plates in fine condition. The folder lacks the slide photos of the plates. Andre Malraux (voorwoord); € 20,00 In winkelwagen
Piet Mondriaan Piet Mondriaan Groot formaat, linnen gebonde. Met stofomslag. Stofomslag en band beperkt verkleurd. Fraai geillustreerd. Binnenwerk netjes. H.L.C. Jaffe; € 18,50 In winkelwagen
De wereld van Cornelis... De wereld van Cornelis Jetses Groot formaat hardback in goede staat. Lichte gebruikssporen aan stofomslag. Binnenwerk netjes. Deels in kleur geillustreerd. Met prachtige schetsen. Jan A. Niemeijer; € 10,00 In winkelwagen
Die Wandmalerei in der... Die Wandmalerei in der Moldau im 15. und 16. Jahrhundert Groot formaat linnen gebonden boek in zeer goede staat. Met 132 platen. Uitgegeven in de socialistische republiek Roemenie. Duitstalig. Vasile Dragut (tekst) en Petre Lupan (samenstelling); € 17,50 In winkelwagen
Picasso - Pastelle,... Picasso - Pastelle, Zeichnungen, Aquarelle Dik, groot formaat linnen gebonden boek in zeer goede staat. Met 215 afbeeldingen in kleur en zwart-wit. Mooi ex. Duitstalig Werner Spies; € 35,00 In winkelwagen
's Levens felheid, De... 's Levens felheid, De meester van het Amsterdamse Kabinet of de Hausbuch-meester ca. 1470-1500 Groot formaat softcover in goede staat. Lichte leesvouw in rug. Rijkelijk geillustreerd. Catalogus. J.P. Filedt Kok (samenstelling); € 8,50 In winkelwagen
Pascin Pascin Groot formaat. Kartonnage, Stofomslag. Schutbladen wat vlekjes. Geillustreerd. In goede staat. Engelstalig. Gaston Diehl; € 8,95 In winkelwagen
Geillustreerd handboek... Geillustreerd handboek van de kunst Dikke, groot formaat hardback in zeer goede staat. Geillustreerd met 224 kleurenfoto's en 398 andere illustraties. Nagenoeg als nieuw. Barbara Kappelmayr (red.); € 6,00 In winkelwagen
Aleksandr Rodchenko -... Aleksandr Rodchenko - Painting, Drawing, Collage, Design, Photography Dikke, groot formaat softcover in goede staat. Naam voorin. Geillustreerd met meer dan 300 afbeeldingen in kleur en zwart-wit. Engelstalig. This book is published to accompany the first major American retrospective of Rodchenko's work, at The Museum of Modern Art, New York, in the summer of 1998. The essays in Aleksandr Rodchenko explore both phases of his career, drawing out the formal ideas that he developed as well as the social and artistic context in which he moved. The book's plate section, reproducing over 300 works carefully selected from collections in Russia and throughout the West, for the first time presents a full and coherent overview of his diverse achievement. An illustrated chronology outlines the story of the artist's life. Magdalena Dabrowski, Leah Dickerman, Peter Galassi; € 40,00 In winkelwagen
Georges Folmer... Georges Folmer 1895-1977, A retrospective Paperback in an excellent condition. As new. Illustrated. With inserted pricelist. Catalogue. Ray Waterhouse; Jonathan Dodd; Clarine Florentin; € 7,50 In winkelwagen
Fluxus, The most... Fluxus, The most radical and experimental art movement of the sixties Ringband met geperforeerde bladen op A4-formaat. Beginpagina's wat roest. Geillustreerd. In goede staat. Engelstalig. In kartonnen cassette die wat vlekjes heeft. Zeldzaam. - Rare publication in brown carton cassette. Small traces of use. Text in English. Pages on A4-format in ring binder. In good condition. Harry Ruhe; € 100,00 In winkelwagen
The genius of Venice... The genius of Venice 1500-1600 Dikke softcover in goede staat. Naam voorin. Minieme gebruikssporen. Rijkelijk geillustreerd. Engelstalig. Jane Martineau, Charles Hope (red.) ; € 8,50 In winkelwagen