Picasso Museum, Paris Picasso Museum, Paris Groot formaat softcover in redelijke staat. Helft vd pag. heeft aan buitenhoek onderaan waterschade. Geillustreerd. Bernadac, Marie-Laure; € 10,00 In winkelwagen
Glas und Steinzeug -... Glas und Steinzeug - Original, Kopie oder Falschung Paperback with flaps in a good condition. Minor wear to cover. Ills. Text in German. Bauer, Ilse; € 10,00 In winkelwagen
Kunst en ambacht in... Kunst en ambacht in Indonesie Mooi exemplaar. Paperback in zeer goede staat. Rijkelijk geillustreerd. Djajasoebrata, A. (inleiding); € 6,95 In winkelwagen
Kiskonyve Kiskonyve Little hardback in a good condition. Gilt lettering. Illustrated. Text in Hungarian, German, English, French and Russian. No dust jacket. Format: 6,8 cm x 5,5 cm. [trefwoord: miniatuurboek] Kovacs, Margit; € 6,50 In winkelwagen
Littlest Book of Van... Littlest Book of Van Gogh II Mooi exemplaar. Kleine hardback als nieuw. Ills. Formaat: 8,7 cm x 7,9 cm. [trefwoord: miniatuurboek] Shirley, Janet (ed.); € 3,50 In winkelwagen
The Iron Bridge. The Iron Bridge. Groot formaat paperback, kaft is wat verkleurd, wat leesvouwen in rug, verder in goede staat. Engelstalig. In good condition. Text in English. Cossons, Neil, Barrie Trinder.; € 6,00 In winkelwagen
The subjects of early... The subjects of early Russian icons Cloth. Small hardback with dust jacket in excellent condition. Ills. Text in English. Nice copy. Format: 10,5 cm x 8,3 cm. [Trefwoord: miniatuurboek] Kostsova, A.; € 5,00 In winkelwagen
Antiimperialistische... Antiimperialistische Solidaritat in der Deutschen Demokratischen Republik - Plakate und Grafiken Leather. Gilt lettering. Small hardback in an excellent condition. Illustrated. Text in German. Decorated upper board. With slipcase. Rare. Format: 8,8 cm x 7,2 cm. Karin Gapinski, Peter Seifert, Joachim Sommermeier (Hrsg.); € 12,00 In winkelwagen
Sculptures - Caldic... Sculptures - Caldic Collectie 2009 Larger format hardback in excellent condition; as new. Illustrated. Text in English. Suzanne Swarts, Irene de Haan en Lotte van Diggelen; € 20,00 In winkelwagen
Handboek der... Handboek der Romeinsche antiquiteiten, voornamelijk uit den tijd der Romeinsche Republiek Halflinnen. Gemarmerde platten. Hardback in redelijk goede staat. Goudopdruk. Slijtage aan band. Naam op franse titelpagina. Zeldzaam. Schlimmer, J.G.; € 40,00 In winkelwagen
The Situationist Times... The Situationist Times 5 - International Edition Large format paperback in good condition. Cover shows some wear. Library stamp on page 1. Inside is in general fine. Text in English, Dutch, French and German. Contributions by Asger Jorn, Pierre Alechinsky, Peter Schat and others. Printrun 1600 copies. Rare. Jong, Jacqueline de (red.); € 160,00 In winkelwagen
Westminster Cathedral,... Westminster Cathedral, A popular guide Brochure in goede staat. Geniet. Engelstalig. Auteur onbekend; € 4,50 In winkelwagen
Venus ontsluierd - De... Venus ontsluierd - De Venus van Urbino van Titiaan Groot formaat softcover met flappen in goede staat. Lichte leesvouw in rug. Verder netjes. Geillustreerd. Parret, Herman (red.); € 18,50 In winkelwagen
De Firma Brueghel De Firma Brueghel Mooi exemplaar. Groot formaat softcover met flappen als nieuw. Fraai geillustreerd. Brink, Peter van den (samenstelling); € 10,00 In winkelwagen
The Next Call [in... The Next Call [in portfolio] Portofolio met bijlagen, nagenoeg als nieuw. De facsimiles en bijbehorende boek zijn als nieuw. De portfolio heeft een beschadiging rechtsbovenaan (zie foto) en is licht verkleurd. Mooi exemplaar. Boek is Engels- en Nederlandstalig. Werkman, Hendrik; € 95,00 In winkelwagen
Repertory of Dutch and... Repertory of Dutch and Flemish Paintings in Italian Public Collections, Vol. I. Large hardback in a very good condition. Dust jacket. Richly illustrated. Text in English. Meijer, Bert W. (ed.); € 18,50 In winkelwagen
Cees Dekker,... Cees Dekker, Kunstenaar bij Verkade Mooi exemplaar. Groot formaat hardback als nieuw. Fraai geillustreerd. Zeldzaam. 1e druk uit 2006. Woudt, Jan Pieter; € 75,00 In winkelwagen
Auguste Rodin... Auguste Rodin [Phaidon-editie] Linnen. Groot formaat hardback in goede staat. Scheur in achterzijde stofomlag (lengte: ca. 7 cm). Geillustreerd met 96 platen. Prima ex. Auteur onbekend; € 7,99 In winkelwagen
Shatana International... Shatana International Workshop I Paperback as new. Oblong. With dust jacket. Illustrated. Text in English and Arabic. Documents first Shatana International workshop in Jordan. Makan House (red.); € 8,50 In winkelwagen
Shatana International... Shatana International workshop II Paperback as new. Illustrated. Text in English and Arabic. Documents Shatana International workshop 2008 in Jordan. Khasawnih, Diala (ed.); € 10,00 In winkelwagen
Hadassah Emmerich Hadassah Emmerich Softcover with flaps in an excellent condition. Illustrated. Text in English. Roel Arkesteijn; € 10,00 In winkelwagen
New York 1960 -... New York 1960 - Architecture and urbanism between the second world war and the bicentennial Zeer forse hardback in redelijk goede staat. Roestvlekjes op kopsnede en binnenzijde stofomslag. Omslag vouwtjes en kleine scheurtjes. Geillustreerd. Robert A.M. Stern, Thomas Mellins, David Fishman; € 15,00 In winkelwagen
Werner Tubke -... Werner Tubke - Meesterschilder tussen Oost en West Mooi exemplaar. Softcover met flappen als nieuw. Fraai geillustreerd. Ralph Keuning, Annika Michalski, Eduard Beaucamp ; € 13,00 In winkelwagen
The art of Champa The art of Champa Groot formaat hardback in goede staat. Stofomslag vouwtjes. Binnenwerk netjes. Rijkelijk geillustreerd. Prima ex. Hubert, Jean-Francois; € 15,00 In winkelwagen
Vlaamse en Nederlandse... Vlaamse en Nederlandse schilderkunst - Flemish and Dutch painting Thick and large format hardback with dust jacket. In excellent condition. Illustrated. Text in Dutch, English, German and Spanish. Bruno, Silvia; € 18,50 In winkelwagen
Art Nouveau in Munich,... Art Nouveau in Munich, Masters of Jugendstil Cloth. Large format hardback with dust jacket in fair condition. Lower corner of spine bumped. Pages in excellent condition. Nicely illustrated. Text in English. Bloom Hiesinger, Kathryn; € 7,99 In winkelwagen
Persian Lost Treasures... Persian Lost Treasures - Persian Art Groot formaat hardback in zeer goede staat. Met stofomslag. Enkele minieme vlekjes op snedes. Verder netjes. Meer dan 300 kleurenafbeeldingen en 150 in zwart-wit. Engelstalig. Vladimir Loukonine, Anatoli Ivanov; € 15,00 In winkelwagen
Zijde Zijde Groot formaat hardback in redelijk goede staat. Met stofomslag. Binnenzijde omslag en kopsnede roestvlekjes. Binnenwerk verder netjes. Geillustreerd. Scott, Philippa; € 10,00 In winkelwagen
Top Young European... Top Young European Architects Large format hardback in a good condition. One corner of opper cover slightly damaged. Illustrated. Text in English. This first book in the new Top Architects series vividly illustrates new trends in architecture and the vibrant, fresh views of young European architects. Cambert, Mary; € 15,00 In winkelwagen
Extreme Locations Extreme Locations Dikke softcover met flappen in goede staat. Fraai geillustreerd. Rechte rug, geen inscripties. Tekst in Nederlands, Engels en Frans. Krols, Birgit; € 15,00 In winkelwagen
American folk painters... American folk painters of three centuries In good condition. Cloth. Large hardback with dust jacket. Jacket and edges cover discoloured. Jacket minor traces of use. No inscriptions. With colorplates. Jean Lipman, Tom Armstrong (eds.); € 8,99 In winkelwagen
Die Ermitage, Die... Die Ermitage, Die grosste Schatzkammer europaischer Kunst Large hardback with dust jacket in a good condition. Jacket minor traces of use. Foreword by Giulio Carlo Argan. Text in German. Ills. Pjotrowskij, Boris B.; € 10,00 In winkelwagen